Новак
Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Stratford Endurawall Decorative 3D Wallиден панел

Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Stratford Endurawall Decorative 3D Wallиден панел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање на wallидови. Нашите панели се издржливи, нудејќи живот на убавина. Со толку многу апликации за дизајн и стилови на модели на располагање, секој декор за дома може да се покачи со овие уникатни, карактеристични панели. За надградба на високо ниво на вашиот простор, тоа е лесно како 1,2,3, едноставно поставете ја шемата за вашиот наменет простор, инсталирајте со градежно лепило и нокти и потоа сликајте. Бидејќи wallидните панели се ПВЦ, тие се водоотпорни и не се лесно забиени. Ставете ги внатре или надвор, само закачете се на која било рамна површина. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Брзо се прицврстува со лепило и нокти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација Тие се одлични ре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација Тие се одлични ре�

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено Способни да бидат инсталира

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено Способни да бидат инсталира

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Апстрактните кругови во челик се слоевити заедно за да се создаде ова големо парче графичка уметност Пр

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Scroll