Новак
Kindубезно твое одржливи гаќички за микро хипстер, 3 пакувања

Kindубезно твое одржливи гаќички за микро хипстер, 3 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.52

Правилните одлуки започнуваат близу до твоето срце; Затоа, чувајте ја kindубезноста близу до вашата кожа со microубезни гаќички за хипстер. Овие хипстери со целосна покриеност се дизајнирани во мека, тепачка ткаенина што го гушка вашето тело точно. Изработени од рециклирана ткаенина и предива, овие гаќички ја прават одржливоста достапна и ве одржуваат слатки додека го правите тоа! Прави добро. Носете kindубезно. Материјал : 88% рециклиран најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три пара гаќички. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина S. : Целосно покритие назад. Затворање : повлекување; Мидриз. Карактеристики : стил на хипстер; Само-ткаенина на половината и ногата. Одржливи микро хипстер гаќички 3-пакувања за жени од lyубезно твое.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Најчестото исечено за секојдневно носење, без граници Јуниори без шоу хипстерски пакет 3 е секогаш доба�

Удобноста е од суштинско значење Затоа американскиот Поло Асн Pantersенските хипстерски гаќички се токму �

Освежете ја вашата врвна фиока со гаќички за хипстер на Heper Print Hipster со тајно богатство, дизајнирани со ка

Понудена во најразлична боја, оваа беспрекорна гаќичка со високи исечени е удобно и се движи со вас...

Плодот на панелите на разбојот ви помага да се чувствувате сигурни секогаш кога ќе излезете Тие имаат в�

Убаво те молам Вашата потрага по гаќичка што изедначува и обликува и изгледа одлично е завршено со овие

Непречен изглед под сето тоа е ваш со хипстерските гаќички на Кејпзио направени во лесна, истегнување т�

Совршената секојдневна опција Микрофибер хипстерските гаќи обезбедуваат максимална покриеност и вку�

Нежните, дишените и меките Чувајте го удобно со гаќичките за истегнување на тајните богатства...

Овие без граници со ребрести хипстерски гаќички доаѓаат во погодно пет пакувања и се изработени во екол

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Тука е, три пакувања за заштед�

Scroll