Новак
Mustad Weedless Titan Wacky Neko Dropshot Hook - Големина: 4PC

Mustad Weedless Titan Wacky Neko Dropshot Hook - Големина: 4PC

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Weedless Titanx Wacky/Neko/Dropshot куката на Мустад е исклучително разноврсна, кука со високи перформанси дизајнирана за врвни перформанси и презентација под вода со секоја екипа. Поставете ја омилената пластика и не гледајте наназад бидејќи оваа кука ја карактеризира технологијата на Ултра Поинт на Мустад и не-рефлективната титана нано завршна обработка, која е сигурна дека ќе го задржи залак. Завршено со премиум чиста флуорокарбона гара за да ја задржите вашата точка да не влегува дури и во најгустата покривка, направете го Titanx без Weedless 1/0 на Mustad 1/0. Mustad Weedless Titan X Wacky Neko Dropshot Hook Mustad Ultra Point 4.3 Technology. Неко риболов кука. Необична кука за риболов. Капка шут кука. Не-рефлективна завршница. Широк стил на стилот на Sproat. 2x долга Шанк. Флуорокарбон Weedgaurd. Големина : 1/0. Заврши : Titan X. Големина на пакет : 4 EA.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мустад прстен во живо мамка за мамка Големина 1 023985 Мустата куки ringвони во живо мамки за кука за мустаци

Користете ја куката за очите на Matzuo Siwash Open Eye за да ја опремите вашата опрема за успех оваа сезона...

Направете го уловот со кука за црви од светло жица од орел Оваа јужна кука за црви Sproat со направена од ја�

Оваа разноврсна кука се користи за апликации со лосос, челик или валли Дизајнирано со точка за офсет за �

Дополнителната кука од тишка жица од Mustad 1x е совршена за презентација на природна солена вода со мамка...

Штрајкот Кинг Тур Тур Грејд Нед Нед глава е совршен начин да ги претставите вашите омилени NED мамки без р

Mustad KVD двојно широка капка шут кука : со технологија на Mustad 4,3 Ultra Point Фина жица за деликатна презентација �

Орел канџи лазер, остриот круг, кука, морски стража, големина 5 / 0 Куките на кругот на канџи од орел може д�

Точките на куката на куките на Абердин Трај Траил обезбедуваат одлична пенетрација, а нивната дополнит�

Magic Bait Snelled Spring Cooks со нашите се прицврстени извори од не'рѓосувачки челик, држете ја мамката подобро Едно

Куката со силна жица од муста 1х е совршена за презентација на природна солена вода со мамка Силната кук�

Оваа силна, фалсификувана кука за клунови на Мустад има обратна точка на кука за подобрено држење на кук

Арки го мами Биг Шинее Хинее Со широк спектар на бои и големини, кои не можат да одолеат на овие свирки Ср

Орег Клав 2x Требл Редовна кука за криви на кривината е одлична високонамена за повеќе апликации за мамк�

Куките со срп на Matzuo America siwash ја карактеризираат најновата технологија за производство, жица со хијагле�

Lazer Sharp Coodle Point Barbless lazer OctopLong Shank Offset up rep Eygle Claw куки Куките на октопод на орел канџи се одличен начин за при

Единствената кука од 510 Gamakatsu има отворено око за да може да се користи како кука за замена за лажици, при�

Добијте ги позлатените куки со големина 16 од Даниелсон, совршен избор за мамките за тесто што се користа

Игл Клов ги усовршува своите производи повеќе од 84 години Куката за офсет на Eagle Claw 2x долга Шанк е попула�

Најновите во технологијата на свир, ураганот 3 D око за очи нудат дополнителна атракција дека ниту еден г

Eagle Claw RGTRBW10 / 0 TREBLE HOUCK, бронза, големина 10 / 0, 5 пакет Од 1925 г Доверлив преку генерации, предводникот на риби�

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Куката за Treble EWG дава корист од з

Scroll