Новак
18 до 48 правоаголен огледало за бронзено облекување Jaxtyn

18 до 48 правоаголен огледало за бронзено облекување Jaxtyn

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2799.84

Нашето огледало за облекување Jaxtyn има висока правоаголна метална рамка со пердувна текстура. Завршено е во прекрасна мат бронза. Д прстените ставени на задниот дел од огледалото направете го тоа, така што парчето е подготвено да се обеси од кутијата или во хоризонтална или вертикална ориентација. Исто така достапно во тркалезна форма. Едноставна правоаголна метална рамка. Мат бронзена завршница на рамка. Може да виси вертикално или хоризонтално. Подготвени да ја дружите кутијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рамка за алуминиумска легура на правоаголник за издржливост и стил стаклото со сликање со HD ги доловув�

Тајлер едноставна, но класична рамка; Опција за потпирање на подот или wallид; Заврши бело дрво ; Изработен

Било какви природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашата набавка е �

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на кој било декор, го носи дома чувството на

Воведување на нашиот иновативен и стилски производ, селекција со 3 бои Smart Touch Full Mirror Дизајниран со врвна

Сребрено огледало без бакар, еколошко Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од слик

Ова стоечко огледало е одличен допир за додавање во вашата спална соба, бања или плакарот за прошетка! В�

Веднаш ажурирајте го изгледот на кој било простор со подобри домови и градина 17 "x 58 " Модерно огледало на

Можете да го обесувате вертикално на вратата, што е многу цврсто Правоаголно огледало, ова огледало со ц

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на секој декор, го носи дома чувството на ре�

Воведување на нашиот иновативен и стилски производ, селекција со 3 бои Smart Touch Full Mirror Дизајниран со врвна

Спецификација 65 "x 22", повеќеслојни за поголема заштита Оригинална технологија за запечатување на работ

Овој американски мебел за гордост, овален под, самостојно огледало ќе биде прекрасен додаток на вашата �

Или исто така можете да изберете да го поставите директно на идот Нашето пакување обезбедува безбедна и

Scroll