Новак
Добро ткаен Дорадо Метиер Модерно геометриско кафеава 7'10 9'10 Внатрешен килим со висока ниска површина на отворено

Добро ткаен Дорадо Метиер Модерно геометриско кафеава 7'10 9'10 Внатрешен килим со висока ниска површина на

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни и геометриски обрасци, Дорадо ја носи квалитетот и креативната флексибилност на дизајнот на затворен простор во просторот на отворено. Неговиот 100% полипропилен куп има високо-ниска текстура што се појавува од подот. Предивото е дамки и УВ избледени и лесно се чистат како и да се испуштаат, правејќи ја оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворен простор и надвор. Се одликува со голема отпорност на тешки услови на отворено со естетика на килим во затворен простор. Затегнете, вакуум и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку железница за да помогнете во исцедувањето на водата. Машина направена во Турција. Погодно е за сите поставки за простории, вклучувајќи внатрешен двор, палуба, сончева соба со високо сообраќајно подрачје. Ефекти со високо-ниско куп за да се настанат дизајнот. Отпорност на дамки и нема да згасне над сончевата светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете освежувачки преоден допир на вашиот кат со овој гроздобер килим за цвеќиња Меката палета на бо

Зрачената колекција Калвин Клајн го заснова вашиот дом во модерен стил Апстрактните линеарни обрасци с

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 5 'X 7' Shark Blue Big Star reg од нашата фанки џанки колекција...

Колекцијата Силвана ги прикажува елегантно потресените традиционални дизајни на килими во печатена ко

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и у

Потрошувачите бараат текстура и мека рака и килимот за племенски подрачје Дом Даница Даница Винтиџ, со �

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими на подрачјето веднаш додаваат стил и функција на

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Покажете ја гордоста со едноставно Daisy 5 'x 7' инклузивен лезбејски кинил килим од колекцијата на флуиднос

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Scroll