Новак
Marte 1B GSM памук текстура топол цврст лесен мек кревет и кауч фрлајте го ќебето целосна кралица, сина

Marte 1B GSM памук текстура топол цврст лесен мек кревет и кауч фрлајте го ќебето целосна кралица, сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 323.84

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи. Ова меко памучно ќебе е направено од 100% памук и има суптилна дијагонална ткаенина за дополнително визуелно влијание. Ќебето со средна тежина е доволно светло за да се користи во текот на целата година. Додадете го како дополнителен слој во вашиот кревет или ископајте се со него на софата. Машината што може да се пее за лесна нега. Од Martex Martex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи, обезбедувајќи квалитет на кој се сметаат семејствата повеќе од еден век. Мартекс го продолжува своето наследство со голема вредност, достапност и секојдневен стил. Martex е во продукција на Westpoint Home, американска компанија за кревети и бања со канцеларии во Newујорк, Флорида и Јужна Каролина. Направено од мек 100 проценти памук. Се одликува со дијагонална ткаенина за дополнителен визуелен интерес. Доволно светло за да се користи како слој во текот на целата година. Машинска миење за лесна нега. Достапно во широк спектар на бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инженерско е да биде 712% од вашата телесна тежина за да го опуштите нервниот систем со симулирање на чувс

Донесете елегантно спокојство во вашиот дом со Beautyrest Giverny AntiMicrobial Technology Ова стилско ќебе комбинира разн�

Единствениот ќебе со премија за премија од полиестер на полиестер е направен со 100% премиум микрофибер п

Наменето за целогодишна употреба, ова пријатно ќебе има трендовски ткаенина на шеврон за рустикален из�

Нашиот ултра мек поларно руно материјал совршено комбинира удобност и издржливост Одлично е да се фрла�

Затегнете се и останете топло со кадифен ќебе на Royal Lux со дизајн на снежен леопард Луксузно мекиот и топ�

Нашето ултра меко микроплушно ќебе е внимателно направено и толку сублично меко и бујно, тешко ќе се изл

Карирано ќебе за кревет во Шерпа реверзибилно на цврста кадифен целосен / кралица 90 x 90 црвен издигнете �

Претворете го креветот во попуметност со оваа шема на место! Мајор, именуван по озлогласениот кучешки, б

Истурете го нашето ќебе со фланелфланел, над вашиот сет, кревет или на каучот во дневната соба за одмор и

Додадете стилски, но пријатна елемент на удобност во која било спална соба во вашиот дом Овие супер меки

Подобрите домови и градини луксузни кадифени кадифени ќебето го облекуваат секој кревет убаво за долг �

• Сценари за разноврсна употреба : Опкружете се со ќебиња за руно од креветот Фланел додека гледате ТВ �

Омиленото ќебе за фрлање потписи на Еди направено со премија кадифен микрофибер, обраќајќи се на квалит

Scroll