Новак
Falken zie ct a s 255 60- h гума

Falken zie ct a s 255 60- h гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1498.24

Ziex CT60 A/S е гума за сите сезони дизајнирани за употреба на CUV и SUV, благодарение на неговата способност да запре пократко на влажни и снежни површини, долг животен век и гаранција со ограничен живот со трага од 65.000 милји. Шајска шеза. Црн страничен allид. 65.000 милји ограничен производител гаранција за живот. Fits : 2022-23 Infiniti QX60 Чиста 2023 Honda Pilot Trailsport и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Премиумската гума линија Duragen Technology ја подобрува отпорноста на сечење и чипови и останува флексибилна в

Оbeadimprowes униформност и удобност во возењето преку употреба на единечна континуирана влакно на кабел во �

Lemans Touring A / S II ги обезбедува сите сезонски можности и има гаранција за живот со ограничена гаранција од 40

Инженерски за перформанси во сите сезони и сите временски услови, гумите за Max Life на Goodyear Assurance се исто та

Otani EK1000 225 / 60 R18 100 Hover View The HighPerformance Otani KC200 гумата е дизајнирана за патнички автомобили Се одликува со асим

Ахиловата пустинска јастреб XMT е вонредна гума од кал, специјално развиена за возачите кои бараат крајн�

Обезбедувањето на турнејата од Гудјеар е гума во сите сезони Идеално за употреба на патнички автомобил�

Eldorado Wild Spirit Sport HXT P245 / 60 R18 105 Vover View Designed за CUV, SUV, комбиња и пикап со целосна големина, Wild Spirit Sport HXT од Елдора

Достапно попуст! Добијте до 110 УСД назад на избраниот континентален Tire Soffer што важи до 31 август 2023 година

245 / 60 R18 105 H EL DORADO HTX Sport HTX Sport 245 / 60 R18 105 H El Dorado HTX Sport Fits : 200814 Ford Edge SEL 201723 Ford Edge SEL 202022 Kia Telluride Ex 201420 Acura MDX SHAWD 201923

Цела сезонска гума, Ecopia H / L 422 Plнајчесто се користи на CUV, SUV и минивани и им нуди на возачите на сите сезон�

Зимска команда Goodyear 245 / 60 R18 105 Tover View Goodyear's Winter Command обезбедува командантна влечење во зимски услови спец�

Nokian WR G4 SUV 245 / 60 R18 105 H TIRE NOKIAN WR G4 SUV 245 / 60 R18 105 H TIRE FITS : 200814 Ford Edge SEL 201723 Ford Edge SEL 202022 Kia Telluride Ex 201420 Acura MDX MDX SHAWD 201923 S

OHTSU FP7000 е радијална гума со високи перформанси во сите сезони со симетрична, ненасочена шема на шара...

Ice Zero FR е зимска гума без разузнавачки производи дизајнирана за употреба на автомобили со средна големи�

Scroll