Новак
Без граници јуниори памучни танга, големини XS-3XL

Без граници јуниори памучни танга, големини XS-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овие без граници памучни V-thongs се убав додаток на вашите основи кои нудат целодневна удобност, вклопување и стил. Тесното опфатено еластично врзување на лентата за половината нема да го закопчи или да се врзува, и има дизајн без ознака-што значи слобода од досадни, изгребани етикети. Изработени во мека, дише мешавина од памук, овие гаќички се обележани со поп -бои и отпечатоци за забавен и флерт стил. Fit со низок пораст се наоѓа далеку под копчето за стомакот со V-Front-flont. Исклучиво на. Материјал : Jerseyерси : 95% памук/5% спандекс; Ребра : 93% памук/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина М. Покриеност : Минимална. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Еластична половината за дополнителна удобност. Памучни четки од јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без граници Јуниори памук нагласен овие векоти од памук нудат цел ден удобност, вклопување и стил...

Одржувањето на удобно под сето тоа без гајлеста гаќичка Изработени во мека, дише мешавина од памук, овие

Без граници Помлад микроб момче овие благородни микроорби на Нобо со чипка, нуди мазна удобност, вклопу

Овие без граници памучни хипстери нудат цел ден удобност, вклопување и стил Исто така, ќе го сакате тесн�

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, ова беспрекорно момче од гаќички од без граници е дизајнирано да

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна хипстерска гаќичка од без граници е дизајниран

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна хипстерска гаќичка од без граници е дизајниран

Слики, меко и удобно, ова сјајно микро момче е „мора да има“ Тоа е супер симпатично и има детални детали

Надградете ја вашата интимска колекција со оваа мека цветна чипка од тантела од без граници Заглавенат�

Без граници Јуниори памук нагласен овие векоти од памук нудат цел ден удобност, вклопување и стил Исто �

Без граници јуниори памук хипстер овие хипстери на Нобо памук нудат цел ден удобност, вклопување и стил

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна гаќичка од без граници е дизајниран да се движи

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна гаќичка од без граници е дизајниран да се движи

Моделот носи големина S стил на влечење Целосно покритие Jerseyерси : 95% BCI памук 5% спандекс Ребра : 93% BCI паму�

Овие без граници микро хипстер гаќички, со чипка на половината, нуди мазна удобност, вклопување и стил...

Чувајте го удобно под сето тоа во без проблеми на границите Го одржува вашиот изглед мазен и подготвен з

Чувајте го вашиот изглед класичен и удобен со женската памучна гаќичка на Елита Одликувајќи се со моден

Овие без граници микро танги со чипка на половината нудат мазна удобност, вклопување и стил...

Scroll