Новак
Starfire Solarus AP 275 70- S гума

Starfire Solarus AP 275 70- S гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3088.48

Поставувањето на круженото и страничното жлебови избегнува хидропланирање со распрснување на вода и испуштање од стапалото во влажни услови. Цела сезонска влечење. Шемата на шара со стабилизираниот стапало обезбедува површински контакт во секое време. Посилното соединение ја задржува гумената флексибилност во разноврсни температури, зголемувајќи го летото и зимското време. Ова резултира во побезбедна моќна моќност во текот на целата година .000 милји со овој модел .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Затворените раменици ги спречуваат воздушните бранови да влезат во стапалото на гумата и да стапат во к

На Аксера, сите сме за перформанси, елеганција и безбедност Наидовме на совршена рамнотежа помеѓу перфо

Цело време влечење.The Starfire SolarAs е турнеја низ цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV...

Оптималниот проток на воздух помеѓу жлебовите го намалува бучавата на патот и шемата што се слуша во ка�

Брендот Starfire е изработен од Cooper Tire за да обезбеди квалитетна и достапна линија на гуми за потрошувачите

(1) Нов Star Fire SolarAP LT225 / 75 R16 E 115 / 112 R гуми (1) Нов Star Fire SolarAP LT225 / 75 R16 E 115 / 112 R Times Fits : 200307 Ford E250 BASE 201523 RAM RAM мемориј�

Premium Tire Line Star Fire RSC 2.0 195 / 55 R15 85 V Fits : 200611 Hyundai Accent GLS 200711 Kia Rio LX 2006 Suzuki Forenza Premium 200708 Suzuki Forenza Base 200811 Kia Rio5 Ex Sport 19949

Star Fire SF 340 215 / 65 R15 95 T Tire Starfire SF 340 215 / 65 R15 95 T Time Fits : 199899 Toyota Sienna CE 1997 Chevrolet S1 Chevrolet Lumina Base 1995 Toyota Tacoma SR5 199799 Oldsmobile

Дизајнот на симетричен лента со ленти ја подобрува одговорноста на управувачот и стабилноста на возење

Starfire WR е влезно ниво на сите сезони за перформанси со специјално подесен, модерен асиметричен дизајн на

Star Fire RSC 2.0 185 / 70 R14 88 H TIRE Star Fire RSC 2.0 185 / 70 R14 88 H TIRE FITS : 198590 ALFA ROMEO SPIDER Дипломирал 1986 Mazda RX7 база 1987 Mazda RX7 LX 2+2 1993 Ford

На Аксера, сите сме за перформанси, елеганција и безбедност Наидовме на совршена рамнотежа помеѓу перфо

Scroll