Новак
Подобри домови и градини деца портокалови и морнарички ленти удобни

Подобри домови и градини деца портокалови и морнарички ленти удобни

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Повикајте ја спалната соба на вашето дете со овој забавен и смел утешен сет. Печатено на 144 броење на конец 100 проценти памук, овој утешител има масно чувство и е машина што може да се пее за ваша погодност. Подобри домови и градини деца портокалови и морнарички ленти Комфорнит Сет : Сет вклучува 1 утешител, 2 Шамс (1 срам во близнак) и 1 декоративна перница. 144 Број на нишки. 100 проценти памук. Машина за перење. Збир на близнаци вклучува : удобност (68 "x 86" /172.72 cm x 218,44 cm), 1 стандарден срам (20 "x 26" /50.8 cm x 66.04 cm), 1 декоративна перница (16 "x 12" /40.64 cm x 30,48 цм). Комплетот со целосен/кралица вклучува : удобност (88 "x 90" /223.52 cm x 228,6 cm), рамен лист (92 "x 102" /233,68 cm x 259.08 cm), вграден лист (60 "x 80" + 16 "капка/капка/капка/капка/капка/капка/капка/капка/капка/кап 152,4 см x 203,2 см + 40,64 см пад), 2 стандардни шами (20 "x 26" /50,8 см x 66,04 см) и 2 украсни перници (16 "x 12" и 16 "x 16" /40,64 см x 30,48 см и 40,64 см x 40,64 см). Направено во Индија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Завиткајте се во мекост со комплетот за ватенка за соништата Новограц Со иконски дизајн што ќе ја донес�

Вашиот зона памучен фланел ватенка се направи за вашето дете во умот Овој одличен сет на ватенка вклучу�

Донесено од вас од креативниот и трендовски бренд HI, јорганот е револуционерна нова ставка, која сигурн�

Овој ватенка на главните места додава симпатичен допир во собата на вашето дете и им помага да останат т

Направено со вас на ум секој сет на ватенка на ватенка е направен со строга контрола на квалитетот и доа

Scroll