Новак
Уникатни килими со традиционална област на разбој, мулти-боја

Уникатни килими со традиционална област на разбој, мулти-боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Со сложени обрасци и прекрасни дизајни, нашата колекција Narenj е совршена ако сакате да додадете персиско чувство во вашиот дом. Светлосните бои и смелите мотиви што се користат во оваа колекција добро се мешаат заедно за да направат хармоничен килим. Тие се дефинитивно привлечни и ќе ја истакнат секоја област. Бренова коска/13 '0 x 19' 8. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Деј

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Оди и имај супер забава и плашлив Ноќта на вештерките со овој одличен костум за Ноќта на вештерките...

Наталија Дрејк 1 / 10 CTTW Дијамант Небесна starвезда Овен Хороскоп прстен за жени во родиум позлатена Стерли�

Бидете подготвени за тренингот со овој 2пакет на активни маички за жени од атлетски дела...

Уживајте во разноврсниот стил и чувството на без глупости Superенски супер непроaирен најлон Капри...

Паѓајте во мода со секојдневното графичко руно худи од правда! Оваа симпатична качулка нуди тренд графи

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

Необично, деликатно и совршено за секојдневно носење, овој дијамантски кросовер опсег ја надополнува с�

Не добива никаква појава од ова! Miniville го олеснува вашето малечко да го ставите заедно со овој сет на обл�

Веднаш трансформирајте го изгледот на вашата кујна со трпезариската трпезариска маса и столчињата Во к

Чувајте се заштитени од времето со оваа јакна од сите временски услови Се одликува со преден покриен па�

Атрактивен, добро изработен делител на простории, совршен каде се претпочита едноставен, современ изгл�

Инспирирано работно носење или наменето за датум ноќ? Опапени, исечени панталони за фустани од лажичка �

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Оваа прекрасна апстрактна Geode Gold I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпоре

Направено од 100% памук, уникатните опремени поволни цени се карактеризираат со длабоки џебови до 15 ', сео�

Овој тренд меѓународен каркаптор Сакура : чиста картичка постер на wallидот Сакура е дизајниран со висок�

Уметник : Шерон Forbessubject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уме�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Серијата Acer G прикажува ангажирање на визуелни визуелни и кристално чисти текст на неговиот кинески шир

Scroll