Новак
Дизајн Историја Девојки девојки везени цветни џемпер со ракави на трепет, големини 2T-5T

Дизајн Историја Девојки девојки везени цветни џемпер со ракави на трепет, големини 2T-5T

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 244.64

Inенски цветни вез го украсува овој симпатичен џемпер на пуловер од историјата на дизајнот. Детали за ребрести и симпатични детали за ракав на рамената додаваат дополнителна талент на нејзините секојдневни облеки. Стил со фармерки и патики за без напор. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на трепкање. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цветно вез; ребрести трим. Везено цветен џемпер за девојчиња за мали деца од историјата на дизајнот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа...

Меко и топло! Подгответе се за поладни денови со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи Пријателн�

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Уметник : Aleedandasubject : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова под

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Scroll