Новак
Моќен крал 16 46 биро лифт со 3-1 2 1-5 16 Кастери

Моќен крал 16 46 биро лифт со 3-1 2 1-5 16 Кастери

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Оваа 16 "x 46 " Моќна кралска биро доли со 3-1/2 "x 1-5/16 " Кастрите се дизајнирани за лесно преместување на повеќето видови канцелариски клупи за само едно лице. Исто така, може да помогне во намалувањето на трошоците за работна сила и движењето со ефикасното ракување. Овој лифт Доли има рачка за стапчиња со затегнувања кои се пријатни за разбирање. Можете или да ја повлечете или притиснете оваа алатка. Тешките гумени тркачи се вртат и помагаат да ве одведат од точката А до точката Б. Оваа ставка е конструирана од квалитетен челик за транспорт на клупи до 600 фунти. Mighty King 16 "x 46" биро лифт со 3-1/2 "x 1-5/16" Кастри : ги намалува трошоците за работна сила и движење. Тврди гумени тркачи. Капацитет на тежина : 600 фунти. Материјал : двигател на челична маса. Боја : црвена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој двигател на панелот со 6 "x 2 " тркачи е дизајниран да ги преместува канцелариските партиции Можете и�

Овој 16 "x 46 " Моќна кралска биро доли со 4 "x 11 / 4" "Кастрите се дизајнирани за едно лице за лесно преместувањ�

Scroll