Новак
Sportcraft Double Hoop Shot Basketball Arcade Convental + Online App Game SportCraft

Sportcraft Double Hoop Shot Basketball Arcade Convental + Online App Game SportCraft

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Sportcraft Double Hoop Shot Casketball Arcade Conventional + Online App Game (стандардна верзија) е патентиран дизајн на најновата технологија за исполнување на претстојните барања на мрежите на социјалните медиуми. Со вградена апликација Bluetooth и Cloud Base, можеме да ги оставиме сите традиционални ограничувања на аркадната игра зад себе. Постојат многу различни опции за игри за да ги играте, а исто така можете да играте сингл, двоен или мулти-плеер, преку Интернет или офлајн, бодови борбени или достигнувања на целите. Нема ограничувања каде што сте или вашите пријатели. Можете да го споделите вашиот резултат или вашето достигнување на најпопуларните мрежи за социјални медиуми. Sport Craft Double Hoop Shot Basketball Arcade Conventional + Online App Game : Апликации онлајн игра : Предизвикајте ги вашите пријатели насекаде, различни режими на игра и поддржуваат преку Интернет и офлајн конкуренција. Конвенционална игра : За 2 играчи (дома и посетители) натпревар. Изградена во Bluetooth и Cloud Base за играње и споделување преку мрежите на социјалните медиуми. Патентиран систем за заклучување „Повлечете и свртете“, го олесните целиот сет за поставување и складирање. Собрани димензии : 46 "L x 81,5" W x 80 "H. Преклопени димензии : 46" L x 33 "W x 80" H. Тешка метална рамка, 7/8 ". 1 mdf backboard во големина : 47-5/8" x 20-5/8 ". 1 Полиестерска топка за ткаенини Враќање на топката. 4 гума 7" кошаркарски топки. 1 пумпа за топка со игла. 1 држач за мобилни телефони, не е вклучен мобилен телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без разлика дали штотуку почнувате да учите фосбол или веќе сезонски играч, секој може да се придружи во

Scroll