Новак
Греј од Грејсон Социјална женска AC DC Graphic Graphic Sweatshirt

Греј од Грејсон Социјална женска AC DC Graphic Graphic Sweatshirt

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 463.84

Вратете се во црно и носете го омилениот пулвер со рокенрол. Овој врвен долг ракав AC/DC од Грејсон Социјал има огромна силуета - совршена за лежење наоколу и слушање на вашата омилена музика. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. преголема, опуштена вклопување. Екипаж. Долги ракави. Контраст графички принт. © Leidseplein Presse B.V., сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Pulенски AC/DC Pullover од Греј од Грејсон Социјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тоа е време! Ниту една маица со кратки ракави на границите не е тој основен стил од кој никогаш не можете

Вратете се во врвот со модерен пресврт Овој врв на копчињата од без граници има затегната половината со

Вклучете ја вашата весела во овој празничен Spongebob Square Pants, комплетни со сјај за одмор На кого му треба грд

Детални детали за отсекување го поставува овој врв од без граници, освен останатите Спарете го со омиле�

Симпатична врвна вреди да се зборува : Запознајте со страничен врв на границите со класичен екипаж и кра

Со своето класично деколте за лажичка и кратки ракави, без граници на вратот на вратот на границите, сов�

Поп ја оди вашата облека кога ќе започнете без кратки ракави за кратки ракави Опремената силуета е заба�

Ова без граници со врзани ракави со ленти со слоевити ѓердан 2 FER е супер симпатичен и многу разноврсен! И

Останете топло и удобно без да изгубите SASS со овој трендовски исечен худи! Оставете ги вашите бои на Диз�

Карирано совршенство Ниту една плетена карирана кошула на границите не е вашиот нов пријатна врв за сез

Scroll