Новак
Usmooth uwand професионално виткање стапче

Usmooth uwand професионално виткање стапче

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

1 во. Стручното стапче за виткање во Usmoot е идеална комбинација на убавина и технологија. Зачудувачкиот керамички обложен со розово злато обложено барел обезбедува негативно наполнети јони за кои се докажува дека го намалуваат Фриз и го подобруваат сјајот. Оваа технологија обезбедува конзистентна, дури и дистрибуција на топлина со намалување на ризикот од оштетување на косата. Автоматската функција за исклучување, лесното тело и вртливиот кабел од 360deg го прави идеален избор за професионална или домашна употреба. Создава мазни, сјајни кадрици и бранови. Облокот од розово-керамик обезбедува дури и дистрибуција на топлина за да ја заштити косата од оштетување и произведува негативно наполнети јони за свилен, сјаен и финиш без фриз. Високо-ефикасен керамички елемент за греење за брзо загревање и одржување на стабилна температура. Ironелезо се загрева за 60 секунди до кој било од 4 -те претходно поставени режими на температура. Автоматското исклучување го проширува животниот век на алатката со автоматско исклучување по 60 минути неактивност. Лесен дизајн на телото го минимизира вирусот и заморот на рацете и зглобовите. Врвот на ладен допир ја зголемува стабилноста на железо за време на стајлингот. 360º вртливиот кабел го намалува запленувањето на кабелот и овозможува стилизирање од кој било агол. 1 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алатките за коса Revlon се посветени на помагање на жените да постигнат убава коса што ќе ја сакаат! Без раз

Алатка за виткање Wandfavorite! 8 од 10 корисници ја претпочитаат оваа алатка*¹ Амонг корисниците со предност...

Scroll