Новак
Cat Coquillette Eucalyptus Peel & Stick Wallpaper

Cat Coquillette Eucalyptus Peel & Stick Wallpaper

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Зафатете го изгледот и чувството на шума инспирирана од природата во која било просторија со Catcoq зелена кора од еукалиптус и залепена позадина. Едноставно и прифатливо, дајте wallsидови, декор и додатоци освежувачка трансформација со многу малку напор. Одлично за проекти за DIY, привремено украсување на домови и повеќе, излупете и лепете позадина го трансформира секој простор или декор за неколку минути. Едноставно излупете од поддршката и лепете на која било чиста рамна површина. Кога е време да се редекорираат, извадете во целосни ленти без да ги оштетите насликаните wallsидови или да оставите лепливи остатоци зад себе. Донесете ги слава на природата во вашиот дом со кора и лепена позадина од цимери. Доаѓа со 1 ролна - ширина 18 инчи x 18,86 стапки = 28,29 квадратни метри, натпревар за капка. Не остава леплив остаток на површината. Безбедно за насликани wallsидови. Нанесете на мазни, рамни површини. Одлично за проекти за украсување на DIY (место на мебел, скалила, додатоци и многу повеќе). Веднаш отстранлив и може да се репозиционира во целосни ленти. Не е потребна паста или вода; Само излупете и лепете. Супер сила и својства за контакт со хартија. Совршено и за изнајмувачите и за сопствениците на домови. За уметникот : Cat Coquillette е светски патувачки уметник со страст да собере инспирација од нејзините набудувања и средби низ целиот свет. Одекнувајќи пораки за позитивност и живописни нијанси, нејзините дизајни за тапети за кора и стапчиња донесуваат свежа перспектива на wallsидовите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата �

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот Еле

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Scroll