Новак
Подобри домови и градини 23 Светло дрво и црна завршна полица со загради и куки

Подобри домови и градини 23 Светло дрво и црна завршна полица со загради и куки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Прикажете ги омилените рамки и декоративни акценти со BHG 23 "Контек со куки. Оваа подобра домови и градини со куки има фиксна светло дрво што работи во речиси секој вид декор на простории, особено рустикални или индустриски простори што го прават совршен Покрај вашиот влез за да држите резервни клучеви или јакни, во бања за да држите дополнителни тоалети и крпи. Вклучени со оваа полица се две метални загради и една метална лента што држи пет метални куки. Доаѓа подготвен да се дружи со вклучен хардвер за виси (четири 1 3/8 "завртки со глава на Филипс, четири завртки со глава од 12мм Филипс и четири прицврстувачи на wallидот). Кога е целосно собрано, ова подобри домови и градини мерки 23 in. L x 6.16 in. W x 10 in. H. Конструиран од трајна фиберборд со средна густина и метал, вистинската полица може да поддржи до 10 килограми. Само што виси wallид. Вклучен хардвер и висина за висина. Светло завршување на дрва. Црни метални загради. Користете за да организирате простор. Вклучува пет функционални куки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Спијте звук и стилски во овој супер мек плетен сон поставен од тајни богатства Одликувајќи се со графич�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Едноставен и без напор шик, овој прекрасен килим ќе го подобри секој украсен простор Со неутрални беж и �

Уметник : Incadosubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уме�

Дефанзивецот на Сонцето на Финтех е лесен и дише додека е неверојатно издржлив Нашата мешавина од микро

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Овие самозадоволни ORB микро мозаици прават создавање прекрасни уметнички дела едноставно и лесно...

Јажето со плетенка со дијаманти на Secureline е идеално за најразлични апликации околу домот или работното м

Клорокс Бели лимон свеж, 128oz, идеален за површини во домаќинството, како што се countertops, подови, тоалети и м

Овој сложено вознемирен цветен дизајн е совршен центар за вашата соба Машината направена од траен поли�

Таа ќе ги сака деталите за повеќе бои за оваа атлетска работа девојки треперливи атлетски патики Со вио�

Сакате да гледате дека Зак Лавин го погодил теренот и да ги доведе Биковите во Чикаго до победа...

Просторот за складирање се наоѓа на подножјето и е одлична локација за чување книги и други додатоци.3 "L

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll