Новак
Слупел за домашни декории врамени платно уметнички принт, 17 2

Слупел за домашни декории врамени платно уметнички принт, 17 2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Мерки за ставка 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат - претходно фабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од igиџи Луиз.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој исклучителен букет со мртва живот со црвено жолти цвеќиња врамени платно уметност носи убавина во

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова изменето врамено уметничко дело

Ова исклучително живописно изобилство на диви цвеќиња II врамени платно уметност носи убавина во вашиот

Овој исклучителен апстракт на црна средба жолто врамена wallидна уметност се печати со употреба на најви�

Овој исклучителен минималистички пејзаж на темно сини планини, врамени платно уметност, носи убавина в�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамен�

Оваа исклучителна разнобојна тишина на езерската страна врамена wallидна уметност се печати со употреба

Оваа исклучителна гроздобер животен век на птици IX, врамени wallидни уметности се печати со употреба на н�

"Овој исклучителен етнички портрет на жена од Афроамериканка, врамена платно уметност, носи убавина во �

"Оваа исклучителна виолетова папрата врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија..

Scroll