Новак
Техно Греј внатре.

Техно Греј внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4703.84

Запознајте го Техно. Ова е програма за плочки со целосен опсег, која се состои од елегантни и моќни порцелански плочки со двојно оптоварување. Со дебелина од 11 мм, овие плочки се совршено погодни за области со висок сообраќај како хотелски лоби, аеродроми и лифтови. Оваа колекција може да се користи за секаков вид на проект; Висока или буџет. Благодарение на нивниот опсег на завршувања, можете да поставите техно текстурирана плочка на подот спарена со техно мат плочка на wallsидовите за да создадете простор што оживува со текстури, бои и завршувања. Ништо нема да ја победи импресивноста на нивната издржливост, отпор и долговечност на овој опсег. Истражете го техно сега. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Bond Tile Techno Grey 12 in. X 24 in. Полирана порцеланска подот и wallидна плочка (5 парчиња 9,68 квадратни метри. Оваа плочка е одобрена за задникот, подот на бањата, wallидот за бања, wallидот за туширање, подот за туш, wallидот на отворено и комерцијалниот под. Оваа плочка е одобрена за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на хемикалии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бидете спортски, удобни и трендовски сите во еден кога се лизгате во аико по лесна улица Лесниот длабоко

Ова го обожавам II враменото сликарско печатење е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока ре�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Камерон БруксСубјект : City Scapestyle : Modern & Modernure Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подгот�

Францускиот сет на француски пижама од лизом 2 има врвен стил на пулвер, кој е без ракав и заоблен врат пл

Додадете ги бесконечните можности за дизајн на вашата манична дива маникир брзо и лесно Микро тенка уме

Јакната на девојчињата на девојчињата на девојчињата Мини глувчето помага да го задржите вашето малечк

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваповеќебои традиционаленcircleиден ч�

Со класична геометриска мароканска шема, овој племенски дизајн создава уникатен додаток на секоја прос

Откријте ја радоста на одење во целосна удобност со Skechers Gowalk oyој Се одликува со иновативен дизајн на 5 Gen�

Дикис опуштено вклопување директно столар за нозе Патка Jeanан е сигурен Jeanан кој седи малку под половина

Атлетските дела плус панталоните со големина на велур се пријатна додаток на вашата дневна облека, во к�

Парохиската нација Машката оPN80400 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затво

Ова е компатибилна замена за Samsung SCX 4216 D3 (SCX4216 D3) Цел кертриџ за тонер за ласерски тонер гарантирано да се

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Сандалот „Манден“ Банел е совршена два лента сандала со густа надворешна плоча направена за одење цел

Максимизирајте ги вашите вештини за пишување со Mavis Beacon учи да пишува 20 луксузни Тој ви нуди упатства за

Солиден врв Аетон М / Т е гума за терен за кал за лесни камиони и терени Тој е дизајниран да ве однесе до в�

Scroll