Новак
Течна храброст класичен мат кармин, бестрашен

Течна храброст класичен мат кармин, бестрашен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 159.84

Добијте го тој мат изглед без чувство на сушење. Оваа прекрасна колекција на мат кармини нуди низа бои што треба да се изберат за смела, мат усна. Долготрајни, пигментирани мат кармини спакувани со природни состојки, вклучувајќи путер од шеа, маслиново масло и масло од лимон. Доаѓа во компактен и мек овален пакет на допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте го сјајно, сис! Цветниот бакнеж стап со висока сјајна боја на усните е ултралуксузен кармин со м�

¢ € ¢ Непроизводно мат покриеност ¢ € ¢ Несушење, удобно ¢ € ¢ Долго носење и нетопли € ¢ Кадифено мазно

Влажна n дива мега последна боја на усните мат влажна n дива мега последна мат во боја на усните Изгледа п

КАРМСТИК Трајно завршување на екстремниот мат Римел Лондон е она што ви е потребно за да ја зголемите ва

Овој кармин е формулиран со микрофински пигменти за боја со големо влијание Нежната, навлажнувачка фор�

Вашите усни се обврзани да дадат изјава со нашиот кармин City City City Chic Ултракремската формула им дава на в�

Комбинирајте ја софистицираноста на мат усна со супер богата боја за неверојатна завршница...

На вашите усни им дава четири бујни погледи со еден производ за усни Никогаш не избирајте помеѓу мат и с�

Боја допир усна biggieмултинамена кармин во форма на пенкало За целокупната убава и добро згрижена усни! 3 �

400 момче, јас сум крцкав бакнеж доказ за усни римил лондон провокалипс бакнеж Доказ за усна боја : содржи

Едно повлекување на кармин за пит касер и ќе го добиете целиот моќ! Со 23 целосно пигментирани нијанси и 1

Подгответе се за сјајни и навлажнети усни со денови! Сега можете да ги хидрирате усните со оваа природа,

Cityујорк Сити доказ за мат замаглување на усните голи Yorkујорк стил, интензивна и долготрајна кремаста м�

ОМБРЕ ОБВРСКИ КОМИ ЗА УСЛОВИ Дифтинирајте ги усните со овој интензивен лагер за усни за да создадете ил

Коки професионален мат кармин е совршен кармин за секоја пригода Апликацијата за мазна мат ќе има уснит

Оваа уникатна формулација на кармин го прави фантастично покритие за прв пат наоколу, овозможувајќи ви

Уома од Шерон Цусните не лажат високиот клучен кармин веган, без суровост, жестоки чувства, направени за

Цветник Petite Fleurs Pocket Triplet Lip : Стабилни комплети од 3 различни "куршуми " со прекрасна големина на пријателс

Оваа 4часовна, долготрајна боја на усните остава полумат крем завршен во еден удар Лесно се лизга со бог�

Пакер нагоре! Кога ќе го донесете дома, сет за усни на My Little Pony, сигурно ќе заработите бакнеж на благодарн

> Хидрантна боја> збогатена со витамин Е> живописни бои воведувајќи нова линија на хидрантни кармини во �

Scroll