Новак
Халмарк благодарам честитка

Халмарк благодарам честитка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 151.84

Испратете белешка на срдечно благодарение на член на семејство, пријател или соработник со картичка со искрено чувство, црни текстурирани точки и разубавување на златна лента. Мерки за картички 5 "x 7.2 ", и вклучен е плик. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Напишете белешка за благодарност и кажете некој да знае колку ви значеше нивната дарежливост . Предната страна има текстурирана црно -бела точка на точката со украсување на златна лента и гласи : „Колку луѓе треба да се направи разлика? Само една. ". Мерки за картички 5 "x 7.2" и доаѓа со плик . Печатено на високо квалитетен залиха на хартија, честитки за белег се прават со хартија од добро управувани шуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За оние од вас кои уживаат во пространа картичка (можеби имате голем ракопис?) Или едноставно претпочита

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Предна порака : Погодете што? Внатре во пораката : Пилешко задник Среќен роденден! Оваа смешна среќна род

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Здраво хоби Користете ги овие празно картички Hello Hobby како основа за да креирате картички за сите и во си�

Дозволете му на еден пријател или член на семејството да знаете дека размислувате за нив, слави успех ил

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Американски честитки споделуваат картичка за Денот на вineубените од кучето! Оваа симпатична честитка и�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Предна порака : Lifeивотот е авантура што започнува повторно и повторно Внатре во пораката е празна...

Споделете убаво украсена честитка со некој посебен! Овој дизајн на Press Press Press се одликува со намалена, сл

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Дозволете им на вашите пријатели и семејство да знаат дека ги цените со овој боксерски сет на шарени кар

Jam Haper & Preple C R Gibson Благодарам картички со сет на коверти се совршени за прилагодување за испраќање лични �

Понудете утеха од загубата на некој близок на семејството, пријателите и другите со оваа картичка за си�

Scroll