Новак
Детска водоотпорен водоотпорен водоотпорен изолирано зимски снег, мало дете, големо дете

Детска водоотпорен водоотпорен водоотпорен изолирано зимски снег, мало дете, големо дете

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1055.84

Водоотпорно/топло/лесно да се вклучи/исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подготвен за снежни денови или за која било студена авантура. Солидна висока 7 инчи со средно теле го горните карактеристики на најлонските панели/авантуристички отпечатоци/лесна водоотпорна гумена обвивка со целосно изолирана обвивка. Сноуе за ладно време на момчиња/девојчиња нуди изградба на отпорна на вода со брза обвивка за сушење за да ги задржи малку нозете суви; Гусиран јазик за да ги задржи остатоците надвор. Отстранлив/Пукана перниче Ева Интол/Поставена обвивка нуди дополнително амортизирање за мали стапала; Премиер 200 грам Thinsulate изолацијата ги одржува нозете топли. Gusseted преден патент овозможува безбедни прилагодувања; Рефлективната каиш за влечење на потпетици е одлична безбедносна карактеристика што го олеснува Вклучувањето/исклучувањето. Трајната лесна мулти -насока на надворешната страна обезбедува апсорпција на влечење/шок/добра отпорност на абразија во снежни или ледени услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали го сакате вашиот МТВ? Додека класичното програмирање е одамна, сè уште можете да ги славите видеата

Оригиналните нараквици за капење на Луисвил Слагер ќе ви помогнат да ги извршите најдоброто на плочата.

Мултинамена винил листови со бренд на патка е трајно и разноврсно решение што може да се користи на најр

Електронскиот Lightsaber извира во живот на допир на копче исто како и Мејс Винду Звуците за потпевнување до

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Изработена од стрии Твил со силна силуета со широки нозе, Тера 26,5 ” Затворање : Стил на влечење Ockебови : �

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Оваа прекрасна уметност во пејзаж платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно

Стилизирајте го вашето момче со оваа облека со 2 парчиња од Еди Бауер, во кој има џемпер од пуловер и лесн

Осветлете ја секоја просторија со овој минијатури за осветлување постер на wallидот на ARR Постерите за вр

Заслепувајте ги сите околу вас кога го носите ова волшебно тангело небо сино топаз и бел топаз стабилен

Класичен дизајн за секојдневно носење! Овие машки врвни без граници чевли со чиста платно се карактериз

Оваа прекрасна сина, златна и виолетова апстрактна бранови II платно уметност се печати со употреба на н�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

Совршен за работа, игра и сите прилики! Овие шорцеви за хибридни истегнувања на Burnside имаат дизајн на сит�

Нашата компанија еволуираше и растеше со текот на годините, но останувајќи константно во нашата непоко�

Scroll