Новак
Ekena Millwork 16 OD 7 8 ID 1 8 P Empire Metal Pirced тавански медалјон

Ekena Millwork 16 OD 7 8 ID 1 8 P Empire Metal Pirced тавански медалјон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Со чисти линии и едноставни пропорции, нашите медалјони со прободен метал се вклопуваат во кој било дом во стилот. Намален за да ги надополни сите форми и големини на светлосни тела, со челична завршница што му дава индустриски предност. Рачно изработената метална обработка обезбедува карактеристична фокусна точка што не можете да ја постигнете со други материјали. Сложени и украсни дизајни направени од еластичен метал за трајна убавина. Создадете уметничко, комплементарно парче до која било светлина или користете како интригантен декор на wallидот. Современи, современи и индустриски дизајни кои се координираат со повеќето стилови на дизајн. Еден-на-еден вид, метална обработка во геометриски и модели на движење. Направен од ладен валани челик со запалена сребрена метална завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Прстените на таваните се лесни за инсталирање и веднаш ги надградуваат светлосните тела и медалјони на

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни Нашите зан

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон...

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Scroll