Новак
& N Филтер за воздух на моторот: високи перформанси, премија, пеење, филтер за замена: 2006- Daihatsu Subaru Toyota, 33-3085

& N Филтер за воздух на моторот: високи перформанси, премија, пеење, филтер за замена: 2006- Daihatsu Subaru

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 312.32

К 2010-2018 Субару Лукра; 2011-2018 Субару Стела; 2007-2017 година потег на Даихацу; 2011-2014 Toyota Pixis; 2007-2011 Даихацу Мира; 2010-2011 Субару Плео; 2006-2009 Daihatsu Sonica K&N Filter Air Filter : Високи перформанси, премиум, миење, филтер за замена : 2006-2018 Daihatsu/Subaru/Toyota (Tanto, Move, Mira, Sonica, Lucra, Stella, Pleo, Pixis), 33-3085 Ultimate Долготрајност : Ограничена гаранција од 10-годишна/милиони милји штити за живот на вашето возило . Инженерна моќност : најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголеми моќта и забрзувањето. Запушените или валканите филтри за воздух може да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. Лесна инсталација : Пред-третирана и подготвена да се спушти во фабричката кутија за воздух. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашето возило за придобивки од брзи перформанси. Заштедува пари : K&N-филтрите за замена со голем проток ќе ви заштедат 250 УСД во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба . Еко-пријателски : Користењето на производ што може да се пее за печење, помага во намалување на отпадот за замена. Филтерот K&N ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Заштита на светска класа : Притискање на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи . Дизајн на ниско одржување : 50.000 милји пред првото чистење под нормални услови за возење на автопат . Висок квалитет : . Тестирана трка : Официјалниот филтер за воздух на НАСКАР. Доверлив на тркачката патека - направена за вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи...

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Облека со соблекувалната со оваа корисна количка за фудбалски шлем Неговиот трим дизајн го прави елега�

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци...

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll