Новак
Органска блага салса на Ројо, 15. Оз

Органска блага салса на Ројо, 15. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Фаќајќи традиционални мексикански вкусови, оваа органска блага салса е совршена за сите во семејството. Не само што е вкусно, но со само 5 калории е исто така совршен извор на вина на вкус на кој било оброк или закуска. Органска салса. Благо ниво на топлина. Во стил на ресторан фино коцки. Без глутен. Не-Гмо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пазарна салата од пилешко месо од бело месо, 32 мл : Тендер Ротисеријско зачинето бело месо пилешко во сол

Кога ќе му служите на оваа салата од макарони, можете да бидете сигурни дека ќе ги задржите вашите гости

Scroll