Новак
Уметнички алтернативи акрилен врвен владетел, 20 “

Уметнички алтернативи акрилен врвен владетел, 20 “

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 63.52

Овој директен раб е одличен за кастрење, бодување, цртање и мерење. Ознаките на графичката мрежа и линиите за центрирање ја олеснуваат прецизноста и точноста. Едниот раб е преклопен за цртање без измамници, додека другиот има раб од не'рѓосувачки челик дизајниран за сечење. Се одликува со решетка од 1/8 "со дипломиран раб од 1/16", три силиконски држачи го чуваат владетелот од лизгање за време на употреба, трајна акрилна конструкција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мултиповршински акрилици на Америка се премија, сите површини, затворени / отворени, сатенски финиш бои

Сетот за бели акрилни бои од Apple Barrel 24 парче е избор на занаетчиски занаети за проекти големи и мали Овој

Здраво хоби креда акрилна боја е мека, кремаста, декоративна боја базирана на вода што може да се корист�

Инспирирани од богатите бои и обрасци на класични ткаенини од waverly, матна инспирација матна креда финиш

Користете на повеќе површини користете ја оваа уникатна боја за домашни украси на различни површини, в�

Акрилна боја на фолкарт во разновидни бои (2 мл), 924, густа народна уметност акрилна боја 2 унцидебели шиши

Овие бои се уникатно формулирани за да изнесат максимален пигмент и се мешаат со сите ликвидни бои и мед

Чувајте ги восочните површини без влага и тешка употреба 7 дена по примената Оваа формула за лесна за уп�

Инспирирани од богатите бои и обрасци на класични ткаенини од waverly, матна инспирација матна креда финиш

Мултиповршинскиот комплет Марта Стјуарт 18 парчиња е комплет со високи перформанси, премиум акрилна бој

Префериран бренд меѓу занаетчиите, сликарите и уметниците, акриличната боја на фолкарт е главен во која

Инспирирани од богатите бои и обрасци на класични ткаенини од waverly, матна инспирација матна креда финиш

Оваа мека акрилна боја на телото има флуидна, мазна конзистентност идеална за акварел или техники на те�

Акрилиците на студентите А2 се специјално дизајнирани за потребите на студентите, почетниците или хоби�

Додадете малку треперлива во вашиот следен проект за DIY со Folk Art 2 fl Oz светло црвена метална акрилна боја �

Користете ја оваа уникатна формула на готови и недовршени површини Квалитетна формулаОваа нетоксична �

Оригиналниот систем 3 акрилна боја им нуди на студентите и почетниците висококвалитетни бои по економи�

Инспирирани од богатите бои и обрасци на класични ткаенини од waverly, Waverly Inspirations 2 fl Oz Lagoon Matte Chalk Finish Acrylic Pain

Оваа мека акрилна боја на телото е одлична за широк спектар на техники и апликации, од акварел или техни�

Акрилиците на студентите А2 се специјално дизајнирани за потребите на студентите, почетниците или хоби�

Направете вдлабнатина инспирации креда завршена со акрилик насликајте главен во вашиот дом за занаетч�

Од дизајнирање на прозорци со шоустоп до прекрасни стаклени уметнички акценти, прилепувања и сезонски �

Оваа мека акрилна боја на телото е одлична за широк спектар на техники и апликации, од акварел или техни�

Scroll