Новак
Екстремно движење на машката машка рамна предна тенка тенка права панделка со отпор на брчки

Екстремно движење на машката машка рамна предна тенка тенка права панделка со отпор на брчки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Овие панталони го добија екстремното движење со екстремно движење со екстремно движење на мажите на Lee® Flat Front Slim Pright Pant. Овој класичен пресек сега е пофлексибилен од кога и да било благодарение на малото истегнување на ткаенината, и со додадениот екстремен флексибилен половински лента, ова тенок вклоп ќе се движи со вас во текот на целиот ден. Тенок вклоп. Права нога. Замачкајте ги предните џебови, заварувајте ги џебовите. Екстремен флексибилен половински лента. Отпори на брчки. Влага за губење. Префериран памук. Истегнување на перформанси. 98% памук, 2% спандекс. Стил #104274540.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Мини Маус е најслатката мода! Оваа кадифен со гравчиња од Minnie Mouse доаѓа облечена во симпатична облека, са

Уметник : Студијата Macneil Studio Subject : Animals Tyle : Modern & Modern и современа проток Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Надвор од вратата и на пат во прицврстување со Лув Бетси од торбата со двојно густи на Бетси nsонсон...

Beе бидете топло, удобно, суво и на тренд, etенет џемпер за џемпер! Покажете ги деталните копчиња со логото

Вашите омилени фармерки направени на начин поудобна ткаенина Нашите панталони со џин се најдобри од си�

Овој врв на резервоарот Uврат без ракави е најгламурозниот резервоар што некогаш сме го видел...

Smileе се насмеете секој пат кога ќе ги носите овие инспиративни „насмевка / радувај се“ благословени дев

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Women's Women едноставно се протега во облик на високиот пораст Супер слаби фармерки Ко�

Создадете шарени креации на сапун со додавање на креативни тилбои сапун боја! Едноставно стопете го сап

Scroll