Новак
Енергетска стоп пред една заменска замена на сопирачката ротор JBR1736

Енергетска стоп пред една заменска замена на сопирачката ротор JBR1736

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // дизајнирано да испорача супериорна моќност за запирање, работа со ниска прашина и сопирање без бучава, овој ротор за сопирачки за замена на OE е совршено решение кога треба да ги надградите перформансите на сопирањето на вашето возило. Енергетските стоп -стоп роторите на сопирачките се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртката без потреба да се направат какви било измени. Роторите на автоматско ниво имаат не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој достапен ротор за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за автоматско замена на роторите на сопирачките на сопирачките! Енергетски стоп Една за замена на сопирачките на сопирачките • Количина : 1 по пакет • Инженерски до ОЕ спецификација, со директно оглас и броење на вајн • Замена на стилот на ОЕ за сопирачките на акции, не се потребни модификации • Не-насочена површина на роторот со 100% мелница со 100% мелница со 100% мелница со 100% мелница Биланс за долготрајна издржливост • Нежната завршница на површината овозможува побрз пробив • Брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање • FITS : Lexus RX350 2019-2016; RX350 L 2019; RX450 H 2019-2016; RX450 HL 2019-2018.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фаќајте и зачувајте ги незаборавните моменти со притискање на копче со поостра камера за инстант слика.

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит Бенд со : 1,5мм...

Подгответе ја за кревет со овој сет со четири парчиња! Направени со материјал за памучно ребро, пижамите

Уметник : Lyubov popovasubject : Abstract Style : Кубизам Производ Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис подготвено за ви�

Високо очекуваниот нов 3парчен лилјак со високи перформанси на Мизуно користи топол метал ™ титаниум б�

Вашето мало момче ќе сака да го носи овој графички худи на костумите на Bulbasaur Bulbasaur Направено од мека, удо

Сребрени фармерки копродукции Machray Classic Fit Straight Flys Flys Класично вклопување со ажурирана привлечност Macray

Нема коски во врска со хеланките на скелетот за деца! Всушност, има некои коски, но дефинитивно е забавна

Одликувајќи се со JBL чист бас звук, слушалките JBL Tune 125 BT нудат Grab ‘N 'Go, безжично решение безжични за вашат

Уметник : Homersubject : Пејзажапестит : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Под

Изразувајте ја својата loveубов на најсјајниот начин со овој цвет пукан прстен за ангажман на дијаманти...

Комплетен клуч за внесување на клуч Комплетното склопување на FOB ги заменува единиците оштетени од упад

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Уметник : Phburchett Предмет : Animalsstyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подг

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 " Can Cooler одговара на 12oz конзер

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во разни големини, трговска марка ликовна уме�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Пресечете ги проблемите со спиењето со овој супер херој авантуристички авантури со сини деца близнаци �

Колку и да се издржливи, колку што се издржливи, Jeanан Пјер Турски памук со памук се карактеризира со 100% п�

Вашето дете го заслужува најдоброто од сè, па набавете му е елените за бегство Специјално дизајниран да

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : Map Style : Modern & Modernively Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготве�

Донесете го приморскиот простор до вашиот дом декор со Simply Daisy 20 "x 14 " Maroon Red Gone Gone Accent Accent Accent од нашата ко�

Scroll