Новак
Garnier цела мешавина крем крем за коса легендарна маслинка 0. fl oz

Garnier цела мешавина крем крем за коса легендарна маслинка 0. fl oz

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 367.52

Garnierâ® Цели мешавини-Cream Cream Mask за коса Легендарна маслинка 0,68 fl озур крем за нега Легендарна маслиново формула, цвета со грижлив мирис на девственото маслиново масло и маслиново лисја, доведувајќи ја во живот нашата здрава грижа што ја омекнува и измазнува сувата коса. Омекнува и измазнува. Исплакнете ја маската за коса за сува коса. Маска за коса без парабен. Нежно за секојдневна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За јасна, сјајна добрина, неинтризираната верзија ќе стане ваш за поприроден, сјаен изглед...

Sprionембо розов финиш за поставување спреј : За погледот на шминка со розев, кој останува ставен, користет�

Поправете ја потресената, оштетена коса со комплетот за прекрасен поправка на Garnier Fructis Овој комплет со �

Scroll