Новак
Делукс двојно прачка Плакарот гардероба метал слободен стои цврста облека решетката за облека за складирање на облека црно

Делукс двојно прачка Плакарот гардероба метал слободен стои цврста облека решетката за облека за складирање

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Карактеристики : Црна епоксидна облога со метална рамка, супер стабилна и издржлива. Погодна за две лица кои користат. Доку до доволно за да ги задржите вашите кратки облеки, како што се панталони, кошули, здолништа и многу други облека.2 Висечки шипки за да ја обесувате облеката. Едноставен дизајн на употреба на овој хонорарен плакар веднаш додава повеќе складирање на плакари во вашиот дом. Одлична гардероба за облека за спална соба, соба за домови или која било просторија на која му е потребен дополнителен простор. Спецификации : Боја : Големина на Black Item : 114*49*173cmpackage Големина : 49*86*9 CMRecommend Соба : Перална просторија, Clachet Matery : Metal Package Вклучен : 1 x Двојно прачка Плакана гардероба црна метална рамка обложена со епоксид, супер стабилна и издржлива . Погодна за две лица кои користат . доволно големи за да ги држат вашите кратки облеки, како што се панталони, кошули, здолништа и многу други облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа висококвалитетна решетка за единечна железничка облека е изработена од траен и здрав метал Модерн

Карактеристики : Висината може да биде прилагодлива, можете да ја промените како што сакате...

Карактеристики : Широк спектар на апликации и може да аплицира за кратки облеки, како што се панталони, к

Ако истекувате простор во вашиот плакар и вашата спална соба почнува да се натрупува, оваа решетка за ви

1 Голем простор за складирање Високите и ниските висечки шипки складираат облека со различна должина, п�

Преносна решетка за облека е еден од нашите најразновидни организациски производи Во спалната соба, ис�

Mllieroo прилагодлива двојна железничка тркалачка решетка е решение за идеи за дополнително организирање �

Оваа висечка лента е совршен начин за двојно плакарот што виси простор Закачете на која било прачка за п

Воведете ново ниво на вкусна организација во вашата спална соба или детска соба со оваа решетка за обле�

Scroll