Новак
Оригинален oeо gjo30125, подножје на подот, секој, сив - 24 Ширина на рачката - 60 Должина на рачката - Метална рачка - секоја - сива

Оригинален oeо gjo30125, подножје на подот, секој, сив - 24 Ширина на рачката - 60 Должина на рачката - Метална

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.84

Оригинален oeо gjo30125, подножје на подот, по 1, сива - 24 "ширина на рачката - 60 " должина на рачката - метална рачка - 1 секоја - сива. Подот на подот се одликува со исклучителни квалитетни влакна за ефикасно чистење на мазни подни површини. Сплит на врвот на врвовите енергично соберете прашина и нечистотија со леснотија. 60 "Металната рачка е трајно дизајнирана да се спротивстави на свиткување за долготрајна употреба. Овој чистач; обележан; 24 " широк е одлична ставка за чистење за чистење. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! Отстранувач на нечистотија. Отстранувач на остатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте ја метлата на клупата за лесно чистење кога ви треба Има ергономски зафат, така е удобно да се др

Оригинална метла за размахване oeо 12 / картон природен Brable Brooth има цврста конструкција за ефикасни пер�

Долгата, груба глава четка на Boardwalk ефикасно ги турка легло и остатоци со леснотија за да се исчисти поеф

Оригинален oeо gjo58563, метла за мешавина од лоби, 1 секој, никел 11 "влакно на влакна 56 " Должина на рачката р�

Scroll