Новак
Атлетски работи со долги ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

Атлетски работи со долги ракави пулвер опуштено вклопување маица пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Без разлика дали шетате, трчате или запознавате пријател за вечера, ќе бидете кул и удобни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела. Удобниот врат на екипажот овозможува лесно вклопување над главата и долгите ракави со манжетна со ребра може да се наметнат или да се истрошат во зависност од приликата за вашата облека. Спарете го со омилените swweatpants, фармерки или чиноси за обичен изглед што може да се носи од утро до ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Долги ракави. 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна маичка со долги ракави за мажи од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

6,1 мл., Предсмарт 100% рингспун памукманжетни манжетниигла зашиени лежени рамни јаки, ракави и долниот хем

Чувајте ги обичните денови без напор со оваа маица Vврат од Georgeорџ Конструирана со мека, дише ткаенина, о

Секојдневно суштинско значење од Georgeорџ Освежете ги вашите удобни, обични основи со оваа машка екипа за

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн Машка цврста термичка екипа...

Изградете го секој изглед од овој мора да го има основниоткраткиот ракав на Georgeорџ Раглан Соло или слое�

Што прави маица повеќе од маица? Кога нуди заштита од мирис и ве одржува ладно и суво! Технологијата XTemp е

Оваа забавна графичка мета од Вранглер дава изјава без да каже збор Направено од супермека мешавина од �

Покажете ја вашата благодарност со овој машко графички мета со теми за живот Одличен подарок за маица з�

Кога се сомневате, одете со класика Стилот на секојдневна удобност започнува овде со секојдневно собра�

Оваа мета од без граници има трендовски преголем вклопување и живеење во изглед што сигурно го сакате...

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица

Застанете го вашиот терен во оваа воена инспирирана маица „Stand Camo“, маица со долги ракави со долги рака�

Scroll