Новак
Collectionе се соберат женски сандали со потпетици на платформата за вегетаријан

Collectionе се соберат женски сандали со потпетици на платформата за вегетаријан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Покажете ги вашите стебла во колекцијата Nairri By Journee. Со детали за блок -потпетици и платформа, ќе добиете непосредно "нозе со денови ". Меки вегетарни велур и горе и прицврстена каиш, завршете го овој женски изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и инова�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Сензорот за положба на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квали

Разновидниот Риверсајд II е подготвен за амфибиска забава со контурирана перница со подножје и водоотпо

Земјиште О езера бело дели Американско сирење производ е добар извор на калциум* Содржи : млеко...

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Овој преголем цветен затворен килим ќе додаде удар на кој било стил на декор Значителната тропска шема �

Затворањето на тројното копче додава малку детали на високиот половината, бидејќи строгиот тексас се ч�

Да се ​​направи добро никогаш не изгледаше толку убаво Овој приврзок за дијаманти со јазли на loveубовта

Колекцијата Баја го карактеризира името на Крокс по должината на страната Целосно обликуван крослит ™

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Honeycomb Monogram Pouf, Grey : Прекрасна уметност од MWW D

Прославете ги празниците како Бади елфот во оваа супер удобна машка празничка Покажете го вашиот празн�

Овие брани добри шорцеви за столар се изградени цврсто со употреба на флексибилно платно за истегнувањ�

Барате врв што можете да го облечете или долу? Не гледајте подалеку од ова симпатично бебе од без границ�

Каде и да ве однесе викендот, копчето се крева со вашата нова омилена кошула од Georgeорџ Приближно Мерења �

Таа лесна јакна што сакате да ја носите е премногу тенка, но проблемот е што пријатниот зимски палто што

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Инспиративна порака и супермеко чувство прават графички џемпери на позитивити кои врвот ќе ја достигне

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Scroll