Новак
Машки тениски шорцеви за половината

Машки тениски шорцеви за половината

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 154.40

Тоа е игра, сет, се совпаѓа со тениските шорцеви за половината на машката за машка. Тие се изработени од мека, брза до сува ткаенина со надворешна мрежа за да ве одржуваат удобни и на и надвор од теренот, додека страничните ленти додаваат класичен акцент. Две предни џебови се држат до вашите тениски топки, додека покриената еластична лента за половината и влечењето обезбедуваат прилагодено вклопување. Овие тениски шорцеви се достапни во разновидни бои и не се само за тенис; Фрлете ги за брза работа или само да се опуштите околу куќата во врел ден. Данлоп машка влечка на половината тениски шорцеви : 100% полиестер. Атлетски шорцеви. Меша надворешна. Брзо до сушење ткаенина. Странични ленти. Две предни џебови. Покриена еластична лента за половината со внатрешно влечење. Достапно во разновидни бои. Машинско миење одделно, топла вода, суво суво ниско, само не-хлорно белило ако сакате, суво ниско топлина, топло железо (никогаш топло) доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа â Blue Tration

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа мултибоорна метална artидна уметност...

Треба да ја завршите работата како што треба? Овие легендарни фармерки за комунални услуги на работната

Никогаш не сте сакале сандали со платформа повеќе во вашиот живот сè додека не ја видовте сандалата Ада�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова е подготвено да ви

Овој сет на пижами од 2 парчиња е токму она што му е потребно на нејзиниот стил на спиење Овој сет има еки�

Оваа прекрасна бања за чистење лама со цвеќиња II платно уметност се печати со употреба на највисок квал�

1 Duvet Cover : 68 инчи широк x 88 инчи долг Печатено со употреба на најубаво италијанско мастило со голема густ�

Loveе ги сакате нашите класични пумпи со совршена висина од 2 ½ “ Ако сакате удобно лизгање на пумпата, ова

Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувања Обезбедува дека боит

Вашето дете ќе ужива во пријатниот и симпатичен стил на лизгачот на еднорог на Мук Лукс Ова лизгање има �

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, трговска марка ликовна у�

Детското место на момчето на момчето, слабиот тексас фармерки 3пакет е совршен додаток на гардеробата н�

Донесете забава во бањата или спалната соба на вашето дете со оваа конзерва за ѓубре SpiderMan...

Посебен третман за раце, тело и нозе, слатката loveубовна подарок за телото за слатки loveубовни со топли чо�

Чисти белешки од смрека и свежо исцеден сок од вар, совршено надополнет со позадина на тревни, полубриск

Подготвени за кревет? Време е да се опуштиме во здружение со овој сет пижами од В Чудо Со удобно вклопува

Scroll