Новак
Тексас Лонгхорнс Лиа обетки

Тексас Лонгхорнс Лиа обетки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Нашите обетки на Тексас Лонгхорнс Леа се прекрасно парче од обичен накит. Лесно да се носи силиконска нараквица го прави овој огромен хит од година во година, а обетките и ѓердан се карактеризираат со големи логоа што ги сакаат сите вистински навивачи! Спарени заедно Ова е стандардна ставка за повеќето продавници кои ја сакаат директната привлечност на колекцијата Леа. Обетките се одликуваат со пост во стилот на француски кука. Ѓерданот е кабелски ланец од 18 инчи со продолжение од два инчи за да можете да ја прилагодите вашата должина. Нараквицата е нараквица со силиконски брада што може да се прилагоди за да одговара на зглобот на која било големина. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Тексас Лонгхорнс Лиа обетки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете го овој стилски и убав накит што ќе го обожавате да го носите во вашата колекција X&O слушалка Ав

Рачно изработено со висококвалитетна природна кожа, овие обетки ќе бидат вашиот нов омилен главен пар! �

Прославете ја целата сезона во овие обетки обетки од накит од Серен Rhinestone fringe тече со вашиот секој потег

Избришете го вашиот стил и направете модна изјава со овие прекрасни обетки од висина Беспрекорно напра�

Егзотидата ќе порасне 20 растенија во 1 квадратен метар простор Растат во затворено или надвор користејќ

Роберт Ли Морис Сохо виси обетки со долга уво жица детално со мал полускапоцен тиркизен камен акцент и с

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 ти и главен

Роберт Ли Морис Сохо виси обетки со долга уво жица со пад на кругот украсена со детали завиткани со жица

Влезете во духот на Ноќта на вештерките оваа година со разиграни додатоци за вашиот костум, забава или о

Нашите обетки на Алабама Кримсон Плима Бохо Бебе се одличен начин да додадете поп тимска боја на секоја

Рачно изработено со висококвалитетна природна кожа, овие обетки ќе бидат вашиот нов омилен главен пар! �

Совршен за ден на плажа, празник и летен стил! Завршете го вашиот изглед со оваа забавна и разиграна обет

Tassels со живописни во боја на навој додаваат динамично движење на овие обетки со мала тежина и ѓердан...

Essесика Симпсон емајл Круг, пад златни обетки, 1,6 "Должина Капки обетки со елегантни сини емајли кругови

Роберт Ли Морис Сохо У Дангл обетки, 2,75 "Должинаелегантни обетки на висина, со органски пад во форма на U �

Нашите обетки на Арканзас Razorbacks Дајана брзо станаа еден од нашите најдобри продавачи Овој класичен сти�

Ова мало парче накит е привлечно и добро направено Тоа е совршен натпревар за секојдневна облека или ду�

Scroll