Новак
Honeybee Gardens Inc. - Акварели за нокти емајл судбина 0. Оз

Honeybee Gardens Inc. - Акварели за нокти емајл судбина 0. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 63.68

Акваливите за гарнитури со мед-градини, емајлот на ноктите, судбината е тотално без мирис. Емајлот за нокти лесно се отстранува со триење на алкохол, водка/жито алкохол или нашиот нов отстранувач на полски без мирис. Миризба за миризба на лакови-овој производ се отстранува со триење алкохол, вотка/жито алкохол или нашата нова отстранувач на лак без мирис. Благодарение на нашата нова патентирана технологија, нема ништо друго како него на пазарот. Боите содржат бр : FD & C бои, толуен, дибутил фталат, ксилен или формалдехид. Доаѓа во 16 одлични бои за да одговара на нашите вистински природни кармини : Сјајна денар, Камелот, романтиката, ризиката, желбата, гроздобер Мерлот, Сан Франциско, Хиписко, Валлентен, Валентин , Моча Лате, Божица, Тоскана, Чероки, Мулин Руж, самовила прашина и чиста. Одлични бои за да одговараат на нашите вистински природни кармини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бетина нокти емајл Livid Bettina Nail Enamel е салон, две формула за палто што обезбедува завршница со висок сјај Не

Одборите за пена за зебра се направени од најдобрите лепила, пена и шкурка Тие се карактеризираат со гру

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

Стартувајте диви со патики инспирирани од шест парчиња Sinful Colors® Sporty Brights Nail Collection Collection Супер задебелен�

Вратете ги нозете назад за да бидете убави! Нашиот третман со мазнење на стапалото содржи шпорет и масло

Доколку е потребно до одреден датум, изберете забрзана услуга или контактирајте не за да се надополни н�

Clean Shist Stopper Nail Nail Nail, 0,5 мл Искрената, чиста и безбедна убавина започнува овде Сертифицирана суровост и ве

Мора за градинари, еко пријателска спа сестра бамбус, четка за нокти, е природна, направена со влакна на �

Зачудувачка дива глазура полуисчистена гел боја на нокти, топло сиво Некаде помеѓу топло кафеави и ладн

Подобрете го изгледот на ноктите и завршете го вашиот идеален стил со козметика Дури Бери Бостон силен �

Чист сјај на ентитет во лакот за дишење на ноктите, 0,5 мл чист ентитет, ултра чист биотин збогатен со 24 бе

Ноктите емајл цреша здроби 760 0,5 мл формалдехид и формула без толуен Направено во САД нежно се тресе...

Супер силен маникир што трае до 14 дена Отпорни на чипови, ултрасјајни ленти за нокти Брза примена, форму�

Цврсти бонбони кристални конфети лак е единствена колекција заснована на уметнички израз Се одликува с

Обновувањето на ноктите на керсал помага во намалување на обезбојувањето и дебелината, како и хидратни�

Секоја боја на игра во игра во клубот, ноил лак е стручно дизајниран за да одговара на шлемот на вашето у�

Scroll