Новак
Dreamline Unidoor- 60- in. W in. H.

Dreamline Unidoor- 60- in. W in. H.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

The Dreamline Unidoor-X е безделна врата за туширање, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнување на архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Unidoor-X прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи зачудувачки изглед. Dreamline Exclusive Clear Max Repellant и отпорен на стакло обложување на дамки, додава супериорна заштита од дамки и е скоро без одржување. Unidoor-X е дел од колекцијата Dreamline Unidoor, најразновидната линија на вратите за туширање и куќиштата на пазарот. Големина на моделот : 60-60 1/2 in. W x 72 in. H; Отворање на прошетка : 29 in.; 6 in. Повторно панел со врата за туширање и 24 in. W x 34 in. H Inline Buttress панел. Повторно и влезни панели се прикачени на wallидот со 1 in. Анодизиран алуминиум У-канал; Реверзибилно за отворање на десната или левата врата. U-Channels овозможуваат прилагодување до 1/2 ин. За ширина или надвор од плус на страничната страна на панелот и 1/4 ин. За надвор од плус на страната на шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Beе биде подготвена за празничен дух со оваа симпатична божиќна облека од 2 парчиња поставена од Девојче�

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сина моде�

Непосредна лопатка што е исто така и со резолуција, Вилија од Бринли Ко Овој лигар на лизгање има класич�

Подигнете ја вашата колекција на најважни гардероба со овој врвен плус големина од Terra & Sky Направено од �

Создадете шарени креации на сапун со додавање на креативни тилбои сапун боја! Едноставно стопете го сап

Ова е официјално лиценциран сет за бамбус NCAA Bamboo Универзитет во Кентаки врежан целосен сет за бања : Сет

Трансформирајте го вашиот простор во почит на ретро дизајн со Sumertile Metro Super Hex Glossy Black 10 in Овој минималисти

Овој елек со качулка од швајцарска технологија е слој за loveубов со својата издолжена силуета слична на �

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Notes : Sport Models Replaces OE Number : 74120 SLNA02 Replaces Partslink Number : HO1234126 Interchange Part Number : 74120 SLNA02, HO123

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Smileе се насмеете секој пат кога ќе ги носите овие инспиративни „насмевка / радувај се“ благословени дев

Каква идеја за отекување! Ајде да одиме трик или лекување! Вашето дете е сигурно дека има експлозија што

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Чорапите на екипажот „Гаранималс“ им помагаат на вашето мало дете да ги задржи нозете топли Тие доаѓаа

Рибок поставува нова лента за мажите за машка теретана Оваа изведба помага да се обезбеди удобност и по�

Халмарк ткиво 8sht Buttercup Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подаро�

Овој пат и Tru Meathernity Denim Trucker јакна ви помага да ве одржувате удобно и тренд во текот на целата бременост и

Scroll