Новак
Играчки за мозоци на мозоци морски суштества Флеј и ноќна светлина

Играчки за мозоци на мозоци морски суштества Флеј и ноќна светлина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 607.36

Проектор со големина на џеб кој проектира слики ширина до еден метар на wallsидови и тавани. Како и неверојатен проектор за слики, ова е исто така кул ноќна светлина која е идеална за табели во кревет. Се одликува со 24 слики на морето суштества, вклучувајќи ајкули, китови, риби, пингвини, желки и многу повеќе. Свртете ја главата на леќите за да ги фокусирате сликите. Едноставно притиснете го прекинувачот во режим на ноќна светлина. Можете исто така да го одвоите главното тело на проекторот од неговиот штанд да го користите како фенерче. Nightlight има 15-минутно автоматско исклучување за зачувување на траењето на батеријата. Toys на Brainstorm е низа забавни, едукативни и интерактивни играчки на STEM што собира низа фасцинантни предмети. СТЕМ играчките вклучуваат наука, технологија, инженеринг и математика и ги охрабруваат децата да истражуваат и развиваат страст за овие теми. Целта на производите со брендирани играчки за мозоци е да ги забавуваат децата, но и да ги инспирираат да дознаат повеќе за нивната околина. Проекти 24 Слики со целосна боја на морски суштества на вашите wallsидови и тавани . Вклучува три дискови и 24 неверојатни слики . Создава јасни, остри слики ширина до еден метар-само свртете ја главата на леќите во фокусот. Забавниот проектор се дуплира како релаксирачко ноќно светло.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте директен зрак од кој било агол со овој сигурен фенерче за Sportlites со штанд со статив Идеално е за о

Dorcy 412594 LED Flashlight Combo Овој комбо Dorcy LED Flash Flash Flash е висококвалитетна ставка за светла и додатоци од нашите к�

Најсечената мачка во светот ви помага да ја осветлите ноќта во оваа стилска фенерче инспирирана од Hello Ki

Cyclops CYCFLX400 400Лумен Reble Flashlight Flashly Оваа светлина на ламби со светла на ламби и додатоци од ламби и додатоци �

Осветлете ја околината со оваа издржлива и мала тежина со голема моќност LED фенерче Steelcore ™ комбинира ја

За разлика од многу плочки што се изградени со слоеви на залепен картон, овие тврди плочи се конструкциј

Пролетајте ново светло на вашата околина со фенерчето со 3предводени карабинер Дорси 29лумен Конструира

DEN 560.00

Димензии : 8 "; Батерија : 3 (вклучена) АА ќелија; светлосни карактеристики : LED L отпорен на вода L Висока : 150 �

Nitecore продолжува да ги турка границите со Nitecore Concept 1, првото издание во новата концептна серија...

Импулсната светлина на Принстон TEC со бело LEDвиолетова Принстон TEC импулс е крајната лична светлина со п�

Конечно фенерче за дамите! Малата фенерче за кривата на норлит дама има 3 светли LED диоди и мазно заоблен�

Свиткајте ја главата на фенерчето на Fenix ​​FD40 за да се префрлите помеѓу центарот на вниманието за гледа

Вашите деца ќе се забавуваат да играат сами или со пријателите и ќе се вклучат во имагинативна игра...

Краток опис не е достапен Gerber Recon M II 2280132 Flashlight со, бели, црвени, NVIS и IR светла : интегрирани бели, црвени, NVI

Компактно, цврсто алуминиумско тело, анодизирано против корозија внатре и надвор Нераскинливи лексани

Векторот LED фенерче, TL10 PV, обезбедува максимална флексибилност и за употреба и за полнење Загриженоста з

Заборавете, Â Остави го! Снежникот за пеење е најпознат по глупостите шеги и loveубовта на летото Вашето м�

Ова бебе тежи само 12,5 грама и мери помалку од 6,6 сантиметри Fenix ​​E05 2014 може да биде мал, но може да се поф�

Хипертешката светлина за задачи со 300 лумени е суштинска алатка за вашата торба за алатки, работилница и

Најдобрата фенерче е онаа од која може да зависите во секоја ситуација, во какви било околности буквалн�

Litezall ultac2 е моќна, лабава светла за полнење на COB Пакува моќен светлосен зрак од 1000 лумени произведува фок

Ултракомпактен светло за светло на светло и светло за напојување на светлина и светло за напојување на �

Карактеристики : Излез за дизајн на лизгање на светло може да дојде до 7 W (максимум) рефлектор : Внатрешно

Осветлете го патот со хибридна светлина со соларна енергија Хибридна светлина соларна хибридна фенерч�

Промената на бојата на далечинскиот управувач на Litezall, Portabulb® е одлична светлина за акцент, работи одлич

1000 Lumens UltraBright USB LED led џебсветла Алуминиум на воздушно одделение Алуминиум 6061T6 Телод материјал со здрав HA

Maglite XL50 Series LED фенерче 4 3 / 4 "Севкупно Три режими на селекција : Висока моќност, 25% Строб на електрична енер�

Scroll