Новак
Бел Оли оклоп мултипорт шлем, мат црн титаниум, млади 8+

Бел Оли оклоп мултипорт шлем, мат црн титаниум, млади 8+

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Шлемот Оли го меша класичниот мултипорт дизајн со смели нови бои и графика. Карактеристики на градба на хардшер за заштита на скејт -паркот, патека за пумпа или патеки. Осум отвори за ладење обезбедуваат ладно возење и страничната тока на стискање ги прави лесни прилагодувања на лентата за брадата. Во согласност со американскиот стандард за безбедност на CPSC за кациги за велосипеди за лица на возраст од 5 и постари. Исто така, е во согласност со американскиот стандард за безбедност на ASTM за шлемови за скејтборд со повеќе влијанија. На возраст од 8-14 години. Одговара на големини на главата 21.2-22.8 "(54-58cm). Бел Оли оклоп мултипорт шлем, мат црна/титаниум, младост 8+ (54-58 см) : за млади на возраст од 8-14 години. -58 см). Во согласност со американскиот стандард за безбедност на CPSC за кациги за велосипеди за лица на возраст од 5 и постари. Исто така е во согласност со американскиот стандард за безбедност на ASTM за повеќекратни шлемови за скејтборд . Мултипорт дизајн за велосипедизам или лизгање. Конструкција на хардшел со внатрешна лагер на EPS. Прилагодлива најлонска лента со странична тока од странично. Отвори за ладење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инспириран од глобалниот гламур на Мароко, впечатливиот стил на килим на меурчињата „Трелис“ покажува

Уметник : Гроздобер колекции на јаболка Убедница : People Style : ModernCenury Modern Product Type : Galleryобвиткано платно Арт...

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Уметник : heade Предмет : Пејзажапелатива : Традиционално производство Тип : галерија обвиткано платно уме�

Дали барате начин да го доведете вашиот двор во живот? Подобрете го вашиот простор на отворено со додава

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучув�

Запрснете ги влезовите во вашиот дом или канцеларија со овој сезонски инспириран вештачки венец кој се

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уме

Придружувањето на торбата е променлива подлога и про transparentирна валкана пукачка торбичка што може да се

Елегантните криви на лисјата на Монстера го заземаат поголемиот дел од просторот во овој сет на смело ц�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Пресуда Смешен голф цртан филм Спортски дизајн Преголем врамен giclee текстуризирана уметност од Гери Пат

Сакате да гледате дека Зак Лавин го погодил теренот и да ги доведе Биковите во Чикаго до победа Покажете

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Едноставен, но зачудувачки, овој ангажман прстен е сигурно дека ќе го освои своето срце Прекрасно напра�

Дорман нуди сеопфатна линија на прекинувачи за стартување за скоро секоја поправка на автомобили Сите �

Спијте звук и стилски во овој супер мек плетен сон поставен од тајни богатства Одликувајќи се со графич�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Денвер Бронкос Момци 418 SS Player TeeWilson 9k1bxfgfn S6 / 7 Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаен�

Оваа кошула со кратки ракави со еден џеб од Chaps е дизајнирана да ве одржува да изгледате полиран цел ден,

Дефанзивецот на Сонцето на Финтех е лесен и дише додека е неверојатно издржлив Нашата мешавина од микро

Scroll