Новак
Без граници Јуниори се залепиле на џегинг, големини S-3XL

Без граници Јуниори се залепиле на џегинг, големини S-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Безобразните детали за овие без граници Jeggings додаваат малку нешто дополнително на испробаниот стил на кој сте се потпирале. Тенок вклопување за елегантна силуета, тие веднаш го надградуваат вашиот изглед, во кој има пократка должина што парови со пета сандали, чизми за глуждот или дури и вашите омилени патики. Само на. Материјал : 69% памук/29% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 2 џебови на задните лепени држат најважни работи. Карактеристики : Широк лента за половината; шевани детали. Јуниори се залепиле на џегингс од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

Класичен, стајлинг со 5 џеб се среќава со модерна, суперкожа силуета во потпис од високиот пораст на Леви

Класичен, стајлинг со 5 џебови се среќава со модерна, супер кожа силуета во потпис од ultra ultra geggings на jeggings �

Еден дел фармерки, еден дел хеланки и тотално прекрасен Времето и плетените џегингс на Tru комбинираат кл

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Вашите омилени влечења на џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : стил на влечење; Внатрешна еластична половина

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Dekенската тексас на Rock & Republic, Depената RX FETER се повлекува на џегирање на женските тексас на треска од Rock & Rep

Комбото на фармерки и хеланки добива ажурирање Овие време и Tru Capri Jeggings се сезонски стил совршен за спару

Еден дел фармерки, еден дел хеланки и тотално прекрасен Времето и плетените џегингс на Tru комбинираат кл

Стилот на рокенрол е ваш со време и кожни кожни џегингс на Тру Создадете незгоден изглед со графички мет

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен ж

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Aboutе се сретнете со вашиот нов најдобар пријател Слаби фармерки на Jordордаче имаат малку тајна пред себе.

Овие временски и скулптурирани џегинг на кордори се додаток на фигура на вашата гардероба со слабо вкло

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Безобразните детали за овие без граници Jeggings додаваат малку нешто дополнително на испробаниот стил на �

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супер мека и

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

Толку кул, секојдневно и удобно! Комбинацијата на фармерки и хеланки се одвива силно благодарение на вр�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Вистините за истегнување на истегнување се шик панталони за секојдневна удобност Супермека, истегнува�

Scroll