Новак
LED звучник на капсули со FM радио

LED звучник на капсули со FM радио

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Blaupunkt BP1299 LED капсула звучник со FM радио. Разнобојно LED осветлување низ лицето на звучникот. Лесен и преносен. Стерео-активен двонасочен систем на кросовер. 3 вати x 2 излез на напојување. Без раце на повик и стриминг на музика. Слот за картички TF/Micro SD (TM) (поддржува до 32 GB), до 2 часа време на играње на време на игра и прекинувач за вклучување/исклучување на моќност. Овој LED звучник на капсули со FM радио од нашата преносна и лична електроника и преносна аудио колекција е сосема ново неотворено и запечатено во неговата оригинална ставка за фабрички кутии. Тоа е одлична ставка за звучници по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Разнобојно LED осветлување низ лицето на звучникот. Лесен и преносен. Стерео-активен двонасочен систем на кросовер. 3 вати x 2 излез на напојување. (Р) 4.2 Опсег : 32 стапки . Повикување на повик без раце и стриминг на музика. Слот за картички TF/Micro SD (TM) (поддржува до 32 GB), USB влез и влез од 3,5 mm AUX. Reble 3,7-волт, 1.200 m Ah S преку USB. До 2 часа време на игра. До 4 часа време. Вклучување и индикатор. Вклучен/исклучен прекинувач за напојување. Вклучува USB кабел и 3,5 mm AUX кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll