Новак
Подарок за Денот на мајката на Нова мајка, накит за нова мајка, подарок за неа, ѓердан за Денот на мајката и картичка, ѓердан од не'рѓосувачки челик и картичка [Рок зл?

Подарок за Денот на мајката на Нова мајка, накит за нова мајка, подарок за неа, ѓердан за Денот на мајката

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

✿ Накит за Денот на мајката и картичката Овој деликатен ѓердан на мајки има прекрасен срцев шарм, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секоја мајка ѓердан во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби. Тоа го прави убав и внимателен подарок за Денот на мајката за мајки, Гандматерс. Не'рѓосувачки челик ѓердан од срце е прекрасна и уникатна идеја за подароци за да ги истушиме важните луѓе во вашиот живот со симпатичен, сушен и креативен подарок. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W. 18 "Кабелски ланец. Ѓердан доаѓа со прекрасна картичка за градиенти што може да се прилагоди со посебна порака до вашата мајка . ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Мајк onesонс Фотосебјек : Пејзажаперестил : Природно модерен производ Тип : Галерија обвиткано п�

Во Sunco & Frenchie, производството на високо квалитетни производи е еден од нашите врвни приоритети...

Artwall "Summertime Girl " Отстранлив uralид uralид uralидал од Кевин Калкинс е рачно изработен со потписот "Artappealz " техно�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Совршената фузија на науката, уметноста и вредноста, овој север од страна на Jewer ™ лабораториски прстен

Мајкл Корс ракав / торбичка за Mac Book Air е совршен дизајнер за носење и заштита на вашиот компјутер! Соврше�

Персонализирајте ја вашата соба со овие главни постапки фрлаат перници И функционални и стилски, овие г

Овие богато текстурирани гроздобер и боемски обрасци се ткаени со курирана палета на современи бои...

Овие супер меки и пријатни панталони се совршени за спиење или само лежејќи низ куќата Тие нудат еласти�

Чувајте ги работите пријатни во овие панталони за спиење Тие се совршена дневна облека за долги викенди

Удобноста на вашиот мал критериум е клучна, па исмејте ја само со најдобрите ткаенини! Направено со 100% о�

Стилска мешавина, време и шахта на Тру е совршена мешавина од кошула и јакна Ново задолжително парче за �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Земете го вашиот стил на забава до следното ниво со врвот на резервоарот за вратот на Terra & Sky...

Играјте ја вашата колекција i Tunes преку вашето FM радио во вашиот автомобил, дом и канцеларија без да повр�

Овие атлетични чевли за отпорни на жени на Тредафе Бејли се одлични за работа и после работа Тие се одли�

Уметник : Fab Funky Subject : Сè уште начин на живот : Наутички прооден вид : галерија обвиткано платно уметност О�

Велкро (Р) Брендлепливи монети Овие самолепливи монети се совршени за мали и средни проекти и ќе се прид�

Создадете прекрасен дом со оваа елегантна волна килим со рачно изработена конструкција...

Нашите без граници на јуниори фустан во боја на бои е одличен стил што не сакате да го пропуштите...

Меки, дише и удобно, уникатниот комплет за покривање на Galaxy Galaxy Duvet е идеален за мултисоба стил Нашиот се�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Симпатична кардиган е задолжителна во плакарот на секоја девојка Ова плетено копче нагоре од џемперот �

Осветлете го денот и изгледот со мулти обоени облици на круша со тркалезно исечена бела кубна цирконија

Латинскиот крст е симбол на христијанството, додадете го овој 14 ѓердан од приврзок жолт златен крст во в

Haida HD667 175 / 65 R14 82 T Автомобилски гума на автопат Терен гума како цела сезонска гума, гумата Хаида е дизајни

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Scroll