Новак
Јакима маст маст Вигглер

Јакима маст маст Вигглер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 208.64

Дебелиот Вигглер е дизајниран и обликуван на северозападниот дел каде риболов со челик и лосос е начин на живот. Fat Wiggler е првиот приклучок создаден специјално за Steelhead и е дизајниран да ја „надмине“ конкуренцијата со супер бавна брзина на тролање, но сепак ќе ја задржи стабилноста во струја и со голема брзина на тролање. Исто така одлично за бас. MAT Wiggler има едно парче образложено тело и голема усна за дополнително длабоко нуркање и има повеќекратни потреси за дополнителна привлечност. Јакима маст маст Вигглер : Обезбедува исклучително широко мамење со супер ниска брзина на тролање. Одржува стабилност и работи директно во струи и со голема брзина на тролање. 1 парчиња обликувано тело и усна и има повеќекратни треска за дополнителна привлечност. Омилен за лосос, челик, бас и други гасови. MPN : 411. Достапно во обоена сметка со чиста сметка достапна на FRBH, GWTM, PKFL и RHT. Достапно во 40 бои. Достапно во 3 големини : 1/4 мл (1-3/4 "Должина, Апликација. и 1 мл (2-3/4 "Должина, апликација. Длабочина за нуркање : 13'-15 ').

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Сингапур инспирирани од улични оризови тестенини е вкусна мешавина од тестенини од ориз, пилешко и зеле

Создадете расадник за слатка був, започнувајќи со студиото Бананафиш Слатка був реверзибилен утешител

Удобноста е клучна со овие џогери за девојчиња од мали деца од Гаранималс Опуштено вклопување и лесен с�

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

Нашиот ексклузивен дизајн има срце составено од фразата "Те сакам! " Се повторува Ние додаваме секое име

Имате мал човек на рацете кога облекувате бебе момче во моето дете на Картер 3парчиња сет Имате сè што ви

Асортиманот на мушка на братучедот се идеални за вашите креации за накит Секоја кутија за перници има е�

Времето за играње е уште позабавно кога ќе можете да го споделите со пријателите! Децата ќе сакаат да по�

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

Уметник : Pela Studio Subject : Pandasse Style : Typal Prodall Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за обесен�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

9000 врзани за валјаци под притисок Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е број на дел...

Прекрасен начин да се задржи мал спомен на миленичето, кој ви даде толку многу радост и пријателство...

Лесно и маѓепсано, ние го кршиме фустанот за блузонски ракав на слободен склоп Ние го сакаме неговиот ст

Специфични производи на производи Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Амбер, �

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Насекаде и насекаде, тоа е местото каде што ќе влезете во фустанот за завиткување на Хедер Б Лесно, ласка

Овој прекрасен килим е сигурен дека ќе биде разговорно парче Со модерен дизајн и природно непце во боја,

Овој врв на жените е совршена блуза за додавање во вашата гардероба за да создадете уникатен изглед Се о

Излезете на вода и опуштете се со држачот на жицата за патеки Озарк Овој држач за риболов на PVC обложен с�

Оваа оригинална уметност од дрво од плажа се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори

ОЕМ одделение автоматска лента за пена Поларна мечка9034 APB Нашите влажни, автомобилски ленти за пена од м

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Scroll