Новак
Boots на глуждот Да

Boots на глуждот Да

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Толку удобно и разноврсно, сигурно ќе ги носите одново и одново. Зедот од Daxx е обичен вегански кожен багажник изграден со удобна пена од 8 mm TRU ™ ™ insole и амортизирана јака за максимална поддршка. Моделените ленти го обезбедуваат вклопувањето, а влечениот ѓон го комплетира дизајнот. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 9 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стил и удобност Кој знаеше дека можат да коегзистираат? Елените се застојани од машката меморија за пен�

Солиден, зависен и стилизиран за вас, Зео Мок Мид е рачно зашиен од зашиен пети на пети со рачно зашиен со

Кажете му збогум на застарената солидна книга и кажете му здраво на современото дело за работа Ако бара�

Тешка чизма што може да се потпрете од ден на ден, мелење по територија Овој дизајн е изграден за целодне

Atlas Boot ве подготвува за авантури на отворено со овој траен дизајн направен со удобност во умот Овој чизм�

Елиа е убав багажник изработен со врвни кожни кожни кожени кои се искачуваат на глуждовите...

Лесно текстурирани трајни синтетички преклопувања на пети и пета Детали за логото на страната и потпет�

Постигнете нови височини со мажот Аспен на Лугц, модерно ажурирање на класичниот алпски планинар...

Овој солиден багажник за влечење на Озарк е совршен за отворено, во кој има водоотпорно стапало на школк

Со Folsom 6 инчен моторски пети, издржливост, удобност и стил се обединуваат Наменети да ги задоволат потре�

Широка ширина на нозете, обложена со удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole го прави овој солиден багажник идеале�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Scroll