Новак
Glidden Едно палто надворешно боење + буквар опал оган портокал, сатен, галони

Glidden Едно палто надворешно боење + буквар опал оган портокал, сатен, галони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 671.04

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Акцент на неговиот ладен временски изглед со подигач на елек од Wonder Nation Топло бидејќи е стилски, овој ел�

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа Небото

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Бета сака да експеримент

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Уметник : Ширли Новаксубјект : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметни

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Овој сет на две крајни табели е совршено парче за секоја дневна соба или спална соба Овие крајни табели �

За вежбање на секојдневните активности на овие мешани патики од мешани мрежи од Авиа! Овие патики на же�

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно...

Scroll