Новак
Apple Watch Gen Series Cell Silver Aluminum - Seashell Sport Loop MTUV2LL A

Apple Watch Gen Series Cell Silver Aluminum - Seashell Sport Loop MTUV2LL A

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3039.20

Подобрен акцелерометар и жироскоп за откривање на есен.Cellular Apple Watch Series 4 GPS + Cellular е фундаментално редизајниран и повторно инженерски за да ви помогне да останете уште поактивни, здрави и поврзани. Контактирајте го вашиот давател на услуги за повеќе детали. Потопување под плитката длабочина и водата со голема брзина не се препорачуваат. Поврзете се уште повеќе со пријателите и семејството преку вградениот мобилен (1) што ви овозможува да користите токи-токи, да остварувате телефонски повици и лесно да испраќате пораки. Не сите даватели на услуги поддржуваат сметки на претпријатијата; Проверете кај вашиот работодавец и давател на услуги. Дигитална круна со хаптички повратни информации. 50% погласен звучник (3). Алуминиум или не'рѓосувачки челик. Давателот на услуги на Apple Watch и i Phone мора да биде ист. Електрични и оптички сензори за срце. Земете дома Apple Watch Series 4 GPS + Cellular денес! Apple Watch Series 4 GPS + Cellular, 44мм сребрен алуминиумски случај, Seachell Sport Loop : над 30% поголем дисплеј (3). Со овој часовник, исто така можете да пренесувате Apple Music (2) и Apple Podcasts и да користите Siri на сите нови начини-дури и додека сте далеку од вашиот телефон. (2) Apple Music бара претплата (3) во споредба со претходната генерација (4) ISO стандард 22810 : 2010.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Измерете ги вашите вежби, од трчање и возење велосипед до обука за интервал со висок интензитет...

Scroll