Новак
Сегментален софа кревет, софа за спиење на аукфа со реверзибилна чаша, тапациран кауч за софа за дневна соба - морнарица сина

Сегментален софа кревет, софа за спиење на аукфа со реверзибилна чаша, тапациран кауч за софа за дневна соба

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 7978.72

Опуштете се цел ден во вашата дневна соба додека гледате телевизија или земате попладневно дремнување. Големина на картон и бруто тежина : (1) 42.Имајте удобно искуство со високо квалитетни перничиња од ткаенини исполнети со амортизирање со голема густина за крајна релаксација и поддршка. Назад перница : 18,5 ”. Спецификации Тип на производ : Секциски софа кревет, конвертибилен софа кревет, кадифено тросед, кревет за спиење софа, тапациран софа кревет, сегментален тросед. Кабриолет сегментален тросед кауч, кадифено софа во форма на L во облик на L собрана со футон 4-седиште за дневна соба и спална соба, дом и канцеларија. Севкупна тежина на производот : 147,7 (lbs). Вклучено складирање : Бр. Материјал за полнење на грбот : пена. Боја на тапацир : морнарица сина. Дизајн : Софа за спиење. Овој конвертибилен реверзибилен сегментален софа заспан е совршен начин да се обезбеди флексибилен простор за спиење за гостите. Одлично е за забавување на гостите во удобноста на вашиот дом додека поминувате време со семејство или пријатели на филмска ноќ или релаксирање додека читате книга на вашите деца. Кабриолет сегментална тросед, кадифена аголна тросед кревет за спиење, софа кревет во форма на L за дневна соба, креветска соба, стан во целост : софа : 115 ”x 59,37” x 32. Тапациран современ дизајн на софа може да се организира и да се реконфигурира на различни начини за мали или големи пространи области за живеење за да се сместат различни простори. Висина на седиштето : 16,5 ”Длабочина на седиштето : 20” Висина на раката : 22,8 ”. Капацитет за тежина : 300 фунти на секое седиште. Материјал за тапацир : Кадифе. Тип на грб : Тесен грб.14” ч, 63,93 (lbs). Минимална ширина на вратата - страна на страна : 30 ”.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тонењето во удобност никогаш не било толку лесно Овој кожен сет за лежење ќе го искористи секој дом со с�

Белешки : Ако имате какви било прашања во врска со Политиката за приватност, вклучително и поврат / повра

Донесете преодно парче во вашиот простор за живеење со мебелот Roundhill Moselle Sofa Облеката за ноктите и покач�

Висина на седиштето подот до седиште : 15,8 ” и користете за чување на вашиот ТВ далечински управувач, моб

Елегантен и привлечен, зачудувачки розов кадифено бесконечност 4 PC Модуларен пресек од меридијан мебел

Средно лого на УНЦ Вилмингтон Стационарен тросед со систем на патент Овој тросед е совршен избор за изг�

Софа за дневна соба со модерен стил од средниот век во разни бои за да одговара на вашиот декор за дома...

Дневна во вашата северна универзитетска универзитетска, примарна сребрена тросед со лого на граѓа со д�

Изработени со модерни дизајни на ум, овој тросед е суштинско дело за секој модерен дом Агличките дрвени

Мекензи разноврсна, подвижна, бесконечно конфигурирана Патентиран удобност Flexx назад овозможува персо�

Мебелот за мебел го штити вашиот мебел од миленичиња коса и дамки Ве спасува од проблемите на секојднев�

Овој модуларен софа со 3седишта со 3 места со 3седишта нуди совршено место за седење, опуштеност и опушта�

Scroll