Новак
Овошје на разбој девојки перница без шоу чорапи, 10 пакувања

Овошје на разбој девојки перница без шоу чорапи, 10 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Додадете разноврсност и удобност во нејзината колекција во овој пакет со 10 пар на девојчиња чорапи од „Овошје на разбојот“. Направени со помеки, вртено полиестерско предиво и само-десно амортизирање во ѓонот, овие чорапи за девојчиња со забавни потпетици и бои на пети не доаѓаат во никаква емисија, глужд или екипа . Точно на големината; Достапно кај големини на чевли за девојчиња мали (6-10,5), средни (10,5-4) и големи (4-10). 10 пакет со вредност на пар на чорапи за девојчиња. Меко, удобно амортизирање во ѓонот. Меко, вртено полиестерско предиво совршено за секојдневно или активно носење. Плетено овошје на логото на разбој. 97% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење ладно. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нема потреба да се грижите за исчезнатите чорапи во фен со овој пакет од две 6pk без емисии Овие без шоу чо

Изградете ги своите основи со 10пакувања чорапи со глужд од Авиа Пунични и лесни, овие чорапи за изведба �

Основи што се далеку од основните стилска колекција на кул, модерни најважни работи дизајнирани за удоб

Чувајте ги деновите опуштени и разнобојни цела недела со оваа 20пакет на девојчиња Wonder Nation нема шоу чора�

Светли смели бои, слатки обрасци и сјајни акценти го прават овој 2пакет на коленото Jојо Сива високи чора

10пакувања на премногу симпатични ограничени премногу нешоу чорапи со ниско сечење ја одржуваат во удоб

Нема потреба да се грижите за исчезнатите чорапи во фен со овој пакет од две 6pk без емисии...

Нема потреба да се грижите за исчезнатите чорапи во фен со овој пакет од две 6pk без емисии Овие без шоу чо

Земете спортски и стилски на следното ниво со овој 12пакет на правда спорт без шоу чорапи! Одликувајќи се

Додадете совршен поп на талент во која било облека со Wonder Nation Girls Turn Cuff Cods Направени од лесна, мека ткаени

За удобни, секојдневни чорапи со исклучителна вредност, плодот на секојдневните меки чорапи на девојчи�

Scroll