Новак
КТ принцезата го намали зелениот перидот половина вечен прстен во стерлинг сребро

КТ принцезата го намали зелениот перидот половина вечен прстен во стерлинг сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Без разлика дали е вашата прва или педесетта година заедно, славете се со прекрасен прстен во стил на полувреме. Прекрасен ред камења со принцеза, наизменични оригинални камења од перидот со симулирани дијаманти, се поставени во класичен канал за да се создаде континуиран ред на сјај. Одбележете кога сте биле во брак со бојата што претставува месец кога се венчавте. Само без конфликт, етички извори во боја на камења. Вклучува кутија за лесно давање подароци. Рачно одбрана од колекцијата со фино обоени камени Ораво, секој камен е избран за сечење, боја и брилијантност. Овој 1 карат вкупен прстен со тежина има шест 3 мм принцеза-исечени оригинални камења од перидот и кубна цирконија покриени со аспекти на прецизност . наизменичен ред на обоени камења и леден бел кубна цирконија инфузија луксузен раб до овој дизајн на прстенерот што го прави впечатлив Парче за изјава. Подеднакво прекрасно носено соло или наредено со друг прстен . Непречен, безгласен дизајн совршен за жени со активен животен стил. Загарантирана 100% автентичност. Високо полско сребро, печат со 925 за да се обезбеди чистота . богати со боја и безвременски камења. Birthstone за месец август . Совршен личен третман или подарок, без оглед на приликата - роденден, ден на мајки, ден на вinesубените, годишнина, обновување на завет, притисок за нова мајка, невестински туш, туш за бебиња, деверуши, Божиќ и многу повеќе !.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Итан Харперсјубјект : People Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ов

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Бледо злато модерна монограм внатрешна /

Ова платно на отворено wallидна уметност е завиткана со галерија, што значи дека печатењето е завиткано ц�

Редовно машка панталона за машка пушка за машка панталона за машка панталона, редовниот патент на карго

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Работа надвор, дружење или удирање на патот? Патничките шорцеви на Авиа одржуваат чекор со вашиот ден б�

Уметник : Ekkachai Khemkums Ubject : Transport Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, ум

Можете да го користите за разни намени; Без разлика дали патувате со автомобил, авион или воз, оваа патна

Како романтична како слатка бајка, вашата loveубовна приказна продолжува да биде незаборавно патување со

За секојдневните задачи, овие чизми за работа со челик за согорување на челик од Брама се направени за д�

Addon Cisco DWDMSFP10 G38.19 Компатибилен TAA во согласност со TAA 10 GBASEDWDM 100 GHz SFP+ Transceiver (SMF 1538.19nm 40km LC DOM)100% компатибилен и

Направете впечаток впечаток во чевли за фустани со ширина од Оксфорд од Daxx Сјајна кожна кожа на горе ист

Перформанси на највисоко ниво, Mizuno жени со целосна должина Softball Pant нуди конструкција со целосна должина

Thyme & Table Nonstick 10 "Врховна тава за пржење, кремот е врв на кулинарско совршенство Оваа зачудувачка тава за п

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црвена мо�

Додадете уникатно парче во вашата колекција со време на одмор 2.875 "Нови риболов столбови Божиќно село фи

Одликувајќи се со едноставна вратоврска на глуждот со класичен преден отворен пети, модерна бурна пета

Овој трендови меѓународни БТС путер Groupиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уме�

Автомобилските емисии ја контролираат Haynes Tech Book Description Со Haynes Techbook, можете сами да го направите тоа… од �

Онтансон чист винил за заштита на тепихот тркач е дизајниран за заштита на тешки сообраќајни места од н�

Чувајте го флерт и ласкави во пожестокиот врв на границите Опремена со совршенство со прилагодливи лен�

Балетските станови на yуди од Колекцијата Journee се лесен и класичен избор за секоја облека Тие се каракте�

Scroll